Amadar Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Warszawski Uniwersytet Medyczny | 2 | 44 772 zł | |
| 2 | Uniwersyteckie Centrum Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego sp. z o.o. | 2 | 344 680 zł | |
| 3 | Powiat Pilski | 2 | 647 383 zł | |
| 4 | Uniwersytet Medyczny w Lublinie | 1 | 787 320 zł | |
| 5 | CENTRALNA WOJSKOWA PRZYCHODNIA LEKARSKA CEPELEK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ | 1 | 44 532 zł | |
| 6 | GMINA MĘCINKA | 1 | 149 649 zł | |
| 7 | WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W STARGARDZIE | 1 | 185 000 zł | |
| 8 | Warszawskie Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o.o. | 1 | 190 296 zł | |
| 9 | Gmina Rybno | 1 | 496 142 zł | |
| 10 | "UNIWERSYTECKIE CENTRUM STOMATOLOGII I MEDYCYNY SPECJALISTYCZNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 223 992 zł |
Konkurenci Amadar Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Amadar Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Amadar Sp. z o.o.: URTICA sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Aesculap Chifa Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Bialmed Sp. z o.o. — 360 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie mazowieckie.
- 1Bialmed Sp. z o.o.360
- 2URTICA sp. z o.o.275
- 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.192
- 4Aesculap Chifa Sp. z o.o.145
- 5Salus International Sp. z o.o.143
- 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.102
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. WielkopolskieNajwiększą liczbę kontraktów (149) na Medycyna i laboratorium na rynku wielkopolskie zdobyła firma Urtica Sp. z o.o..
- 1Urtica Sp. z o.o.149
- 2Bialmed Sp. z o.o.142
- 3Aesculap Chifa Sp. z o.o.139
- 4ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.104
- 5Asclepios S.A.64
- 6Salus International Sp. z o.o.56
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. LubelskieNajwiększą liczbę kontraktów (176) na Medycyna i laboratorium na rynku lubelskie zdobyła firma Urtica Sp. z o.o..
- 1Urtica Sp. z o.o.176
- 2ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.90
- 3BIALMED Sp. z o.o.77
- 4MEDTRONIC Poland Sp. z o.o.68
- 5Aesculap Chifa sp. z o.o.63
- 6Asclepios S.A.56
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 23)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Amadar Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Amadar Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 23 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Amadar Sp. z o.o.?
Firma Amadar Sp. z o.o. wygrała 23 przetargów o łącznej wartości 9 481 156 zł. Średnia wartość kontraktu to 412 224 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Amadar Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Warszawski Uniwersytet Medyczny (2 zamówień).
Od kiedy Amadar Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.04.2021, a najnowszy z 18.08.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Amadar Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Amadar Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Bialmed Sp. z o.o., URTICA sp. z o.o., MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.