F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek

Wykonawca publicznyKlęczanyNIP 7381002725Aktywny 2021–2025
11
Wygranych przetargów
3 690 750 zł
Łączna wartość
335 523 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Gorlice436,4%1 953 216
2Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach218,2%392 883
3Gmina Lipinki218,2%212 849
4Gmina Szerzyny218,2%972 115
5GMINA SKOŁYSZYN19,1%159 688

Konkurenci F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek w przetargach publicznych

F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie małopolskie jest Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc z wynikiem 89 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc89
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 11)

155 603,60 PLNRoboty budowlane
Budowa ciągu pieszego w obrębie drogi powiatowej Nr 1480K i 1485K w m. Kryg o dł. 191 mb
18.11.2025LipinkiGmina Lipinki
920 377,19 PLNRoboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie przebudowy i remontów dróg gminnych
01.08.2025GorliceGmina Gorlice
402 991,50 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gorlice w sezonie zimowym 2024/2025
21.11.2024GorliceGmina Gorlice
736 286,86 PLNRoboty budowlane
"Maluch+" - Budowa Domu Opieki Nad Małym Dzieckiem w Szerzynach
07.06.2023SzerzynyGmina Szerzyny
189 392,29 PLNRoboty budowlane
Wykonanie utwardzenia powierzchni działek Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Go…
07.09.2022GorliceSzpital Specjalistyczny im. Henryka Kli…
203 490,47 PLNRoboty budowlane
Remont ciągów komunikacyjnych Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach – obejmuj…
06.07.2022GorliceSzpital Specjalistyczny im. Henryka Kli…
504 100,80 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gorlice w sezonach zimowych 2021/2022 i 2022/2023
25.11.2021GorliceGmina Gorlice

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek startuje w przetargach publicznych?

Tak. F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Klęczany. Firma wygrała łącznie 11 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek?

Firma F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek wygrała 11 przetargów o łącznej wartości 3 690 750 zł. Średnia wartość kontraktu to 335 523 zł.

Z kim najczęściej współpracuje F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Gorlice (4 zamówień).

Od kiedy F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.10.2021, a najnowszy z 18.11.2025.

Kto jest największą konkurencją dla F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy F.T.H.U BAXMAT Andrzej Dobek to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.