BlueSoft sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izba Administracji Skarbowej w Opolu | 3 | 820 880 zł | |
| 2 | POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY | 2 | 1 356 075 zł | |
| 3 | MIASTO OPOLE | 2 | 456 949 zł | |
| 4 | Zespół Szkół Medycznych w Brzegu | 1 | 291 998 zł | |
| 5 | Zakład Ubezpieczeń Społecznych | 1 | 213 503 zł | |
| 6 | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków | 1 | 210 000 zł | |
| 7 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Przyjaciół Środowiska w Długopolu Zdroju | 1 | 127 487 zł | |
| 8 | ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA | 1 | 699 694 zł | |
| 9 | UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI | 1 | 94 800 zł | |
| 10 | Gmina Września | 1 | 1 090 311 zł |
Konkurenci BlueSoft sp. z o.o. w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których BlueSoft sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z BlueSoft sp. z o.o.: Vianko Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o., Berger Bau Polska Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. OpolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Vianko Sp. z o.o. — 114 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie opolskie.
- 1Vianko Sp. z o.o.114
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK62
- 3Remost Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa53
- 4Protect Building Łukasz Mikoda52
- 5Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe "LARIX" Sp. z o.o.50
- 6TRANSKOM Białdyga Sp. z o.o.37
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. DolnośląskieNajwiększą liczbę kontraktów (104) na Roboty budowlane na rynku dolnośląskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o..
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.104
- 2Berger Bau Polska Sp. z o.o.99
- 3Rotomat Sp. z o.o.86
- 4Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.77
- 5ATTIS Tomasz Obrzut75
- 6ASB Budownictwo Sebastian Augustyn48
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 20)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma BlueSoft sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. BlueSoft sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Opole. Firma wygrała łącznie 20 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma BlueSoft sp. z o.o.?
Firma BlueSoft sp. z o.o. wygrała 20 przetargów o łącznej wartości 6 737 578 zł. Średnia wartość kontraktu to 336 879 zł.
Z kim najczęściej współpracuje BlueSoft sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Izba Administracji Skarbowej w Opolu (3 zamówień).
Od kiedy BlueSoft sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.07.2022, a najnowszy z 06.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla BlueSoft sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy BlueSoft sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie opolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Vianko Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK, Remost Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.