CONRESS Sp. z o.o. Sp. K.

Wykonawca publicznySieradzNIP 8272310523Aktywny 2021–2026
17
Wygranych przetargów
30 097 554 zł
Łączna wartość
1 770 444 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Powiat Sieradzki317,6%1 481 860
2Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu317,6%1 849 113
3Gmina Brzeźnio211,8%3 860 728
4SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI211,8%5 043 859
5Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia211,8%6 581 385
6Gmina Gorzkowice15,9%1 491 438
7Gmina Szczerców15,9%3 885 230
8OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁASKU15,9%2 262 962
9I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W SIERADZU15,9%1 385 369
10GMINA SIEMKOWICE15,9%2 255 608

Konkurenci CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. w przetargach publicznych

CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Łódzkie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie łódzkie jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o. z wynikiem 131 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.131
  2. 2DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI100
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.69
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.58
  5. 5Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 17)

2 255 608,07 PLNRoboty budowlane
„Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Klubie Dziecięcym …
18.05.2026SiemkowiceGMINA SIEMKOWICE
1 491 438,07 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w gminie Gorzkowice - budynek przy ul. Przemysłow…
20.01.2026GorzkowiceGmina Gorzkowice
3 885 230,39 PLNRoboty budowlane
Przebudowa budynku strażnicy przy ul. Mickiewicza w Szczercowie
22.12.2025SzczercówGmina Szczerców
497 799,28 PLNRoboty budowlane
Remont i modernizacja budynku w m. Miedźno 3, gm. Warta
13.11.2025SieradzPowiat Sieradzki
454 961,99 PLNRoboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń Oddziału Psychogeriatrii w Pawilonie VIII na terenie Specjalistycznego Psy…
16.10.2025ŁódźSPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ O…
1 385 369,30 PLNRoboty budowlane
REMONT SALI GIMNASTYCZNEJ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W SIERADZU
04.10.2025SieradzI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZ…
5 512 522,70 PLNRoboty budowlane
„Adaptacja wraz z przebudową oraz rozbudową budynku Szkoły Podstawowej na potrzeby Państwowej Szkoł…
25.06.2024Zduńska WolaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
4 588 897,04 PLNRoboty budowlane
,,Dostosowanie pomieszczeń Pawilonu IX na potrzeby utworzenia II Oddziału psychiatrycznego dla młod…
06.05.2024ŁódźSPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ O…
2 262 961,80 PLNRoboty budowlane
OSP.lask/4/2023
30.10.2023ŁaskOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁASKU
1 068 862,68 PLNRoboty budowlane
Adaptacja wraz z przebudową oraz rozbudową budynku Szkoły Podstawowej na potrzeby Państwowej Szkoł…
09.10.2023Zduńska WolaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
244 533,28 PLNRoboty budowlane
Wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej w budynku B Starostwa Powiatowego w Sieradzu
31.05.2023SieradzPowiat Sieradzki
2 813 974,17 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Barczewie
10.05.2022BrzeźnioGmina Brzeźnio
818 826,38 PLNRoboty budowlane
Modernizacja wejść i elewacji przy ul. ks. Leśniewskiego 18 Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu
28.10.2021SieradzSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopn…
348 997,48 PLNRoboty budowlane
Modernizacja sal lekcyjnych wraz z wyposażeniem w SP nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu w ramac…
13.10.2021SieradzSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopn…
681 289,62 PLNRoboty budowlane
Wymiana istniejącej instalacji elektrycznej siły, gniazd, oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ew…
21.06.2021SieradzSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopn…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. startuje w przetargach publicznych?

Tak. CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sieradz. Firma wygrała łącznie 17 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma CONRESS Sp. z o.o. Sp. K.?

Firma CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. wygrała 17 przetargów o łącznej wartości 30 097 554 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 770 444 zł.

Z kim najczęściej współpracuje CONRESS Sp. z o.o. Sp. K.?

Najczęstszym zamawiającym jest Powiat Sieradzki (3 zamówień).

Od kiedy CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.06.2021, a najnowszy z 18.05.2026.

Kto jest największą konkurencją dla CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy CONRESS Sp. z o.o. Sp. K. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.