Cubitrans Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Komunalne Gniewkowo Sp. z o.o. | 2 | 481 656 zł | |
| 2 | Gmina Nakło nad Notecią | 2 | 608 063 zł | |
| 3 | Gmina Koronowo | 1 | 259 900 zł | |
| 4 | Gmina Kcynia | 1 | 379 335 zł | |
| 5 | UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA | 1 | 246 148 zł | |
| 6 | Gmina Dąbrowa Biskupia | 1 | 316 076 zł |
Konkurenci Cubitrans Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Cubitrans Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. Kujawsko-PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (30) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma ENERIS Proeco Sp. z o.o..
- 1ENERIS Proeco Sp. z o.o.30
- 2Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.17
- 3PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SANIKO SP. Z O.O.17
- 4Remondis Bydgoszcz S.A.16
- 5Impel Facility Services Sp. z o.o.15
- 6Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych CORIMP sp. z o.o.14
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 8)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Cubitrans Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Cubitrans Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Dąbrowa Biskupia. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Cubitrans Sp. z o.o.?
Firma Cubitrans Sp. z o.o. wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 2 291 178 zł. Średnia wartość kontraktu to 286 397 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Cubitrans Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Przedsiębiorstwo Komunalne Gniewkowo Sp. z o.o. (2 zamówień).
Od kiedy Cubitrans Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 03.03.2023, a najnowszy z 28.01.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Cubitrans Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Cubitrans Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ENERIS Proeco Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SANIKO SP. Z O.O.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.