Jerzy Pociask DACHTECHNIKA

Wykonawca publicznyKrakówNIP 6792018549Aktywny 2021–2026
3
Wygranych przetargów
2 739 034 zł
Łączna wartość
913 011 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE133,3%392 960
2VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE133,3%1 980 300
3Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie133,3%365 773

Konkurenci Jerzy Pociask DACHTECHNIKA w przetargach publicznych

Jerzy Pociask DACHTECHNIKA rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie małopolskie jest Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc z wynikiem 91 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc91
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa89
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna86
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud79
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.74
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.67
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

392 960,40 PLNRoboty budowlane
ZP.3.2026. Pokrycie blachą dachu budynku głównego i budynku oficyny z robotami towarzyszącymi dla K…
10.03.2026KrakówKOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1 980 300,00 PLNRoboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, przy ul. Wąskiej …
10.06.2022KrakówVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
365 773,46 PLNRoboty budowlane
Remont dachu budynku przychodni zdrowia przy ul. Lenartowicza 14 w Krakowie
22.06.2021KrakówZarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Jerzy Pociask DACHTECHNIKA startuje w przetargach publicznych?

Tak. Jerzy Pociask DACHTECHNIKA jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kraków. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Jerzy Pociask DACHTECHNIKA?

Firma Jerzy Pociask DACHTECHNIKA wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 2 739 034 zł. Średnia wartość kontraktu to 913 011 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Jerzy Pociask DACHTECHNIKA?

Najczęstszym zamawiającym jest KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE (1 zamówień).

Od kiedy Jerzy Pociask DACHTECHNIKA realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.06.2021, a najnowszy z 10.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Jerzy Pociask DACHTECHNIKA w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Jerzy Pociask DACHTECHNIKA to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi Jerzy Pociask DACHTECHNIKA i konkurenci