DERPOL SP. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Miasta Toruń | 6 | 4 048 629 zł | |
| 2 | Gmina Olsztyn | 5 | 4 418 934 zł | |
| 3 | Powiat Olsztyński | 5 | 2 243 820 zł | |
| 4 | Powiat Inowrocławski | 5 | 1 761 437 zł | |
| 5 | POWIAT ŚWIECKI - Starostwo Powiatowe w Świeciu | 4 | 1 452 035 zł | |
| 6 | Powiat Aleksandrowski | 3 | 931 348 zł | |
| 7 | Powiat Ostródzki | 2 | 1 446 243 zł | |
| 8 | Powiat Tucholski | 2 | 1 098 437 zł | |
| 9 | GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ | 2 | 518 859 zł | |
| 10 | Powiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie | 2 | 446 993 zł |
Konkurenci DERPOL SP. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że DERPOL SP. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z DERPOL SP. z o.o.: Partner PIK sp. z o.o., PARTNER KLEKS SP. Z O.O., iCOD.pl Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. Kujawsko-PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (39) na Komputery i maszyny biurowe na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma Partner PIK sp. z o.o..
- 1Partner PIK sp. z o.o.39
- 2PARTNER KLEKS SP. Z O.O.25
- 3iCOD.pl Sp. z o.o.24
- 4g.IT Solutions Michał Daszkiewicz23
- 5Web-Profit Maciej Kuźlik22
- 6Neo-System Marcin Krajewski21
Konkurenci w branży Materiały budowlane
woj. Kujawsko-PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (13) na Materiały budowlane na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma METALZBYT-HURT SP. Z O.O..
- 1METALZBYT-HURT SP. Z O.O.13
- 2Bohamet-Armatura Sp. z o.o.11
- 3INRECO-Emulsja Sp. z o.o.10
- 4COLAS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ7
- 5Rurex Sp. z o.o.6
- 6Przedsiębiorstwo Handlowe SEA Paweł Bronikowski5
Konkurenci w branży Górnictwo i chemikalia
woj. Warmińsko-MazurskieLiderem w kategorii Górnictwo i chemikalia w regionie warmińsko-mazurskie jest Trans-Żwir Jan Kitowicz z wynikiem 13 wygranych postępowań.
- 1Trans-Żwir Jan Kitowicz13
- 2USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE GIAK DANUTA11
- 3Spółka Jawna "Żwirek" Katarzyna Skwiot, Adam Skwiot11
- 4"ECO-TER" Sp. z o.o.9
- 5Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych „STRZELBUD” Sp. z o.o.8
- 6Montstal Krzysztof Stalewski7
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 39)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma DERPOL SP. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. DERPOL SP. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sopot. Firma wygrała łącznie 39 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma DERPOL SP. z o.o.?
Firma DERPOL SP. z o.o. wygrała 39 przetargów o łącznej wartości 20 355 056 zł. Średnia wartość kontraktu to 521 925 zł.
Z kim najczęściej współpracuje DERPOL SP. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miasta Toruń (6 zamówień).
Od kiedy DERPOL SP. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.02.2021, a najnowszy z 08.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla DERPOL SP. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy DERPOL SP. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Komputery i maszyny biurowe w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Partner PIK sp. z o.o., PARTNER KLEKS SP. Z O.O., iCOD.pl Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.