DESINN Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyBochniaNIP 8681983515Aktywny 2022–2026
19
Wygranych przetargów
15 823 679 zł
Łączna wartość
832 825 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA LIPNICA MUROWANA736,8%4 524 686
2GMINA KŁAJ421,1%4 614 581
3GMINA NOWY WIŚNICZ210,5%2 721 953
4GMINA MIASTA BOCHNIA210,5%967 701
5GMINA BRZESKO15,3%1 196 924
6Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego15,3%539 289
7Gmina Niepołomice15,3%582 965
8GMINA BOCHNIA15,3%675 580

Konkurenci DESINN Sp. z o.o. w przetargach publicznych

DESINN Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

Największą liczbę kontraktów (89) na Roboty budowlane na rynku małopolskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc89
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 19)

289 349,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa placu zabaw przynależącego do klubu dziecięcego w gminie Nowy Wiśnicz w miejscowości Sta…
26.06.2026Nowy WiśniczGMINA NOWY WIŚNICZ
582 965,13 PLNRoboty budowlane
Przebudowa dwóch placów zabaw przynależnych do: Klubu dziecięcego "Jacek" oraz Klubu dziecięcego "A…
12.05.2026NiepołomiceGmina Niepołomice
675 580,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku remizy OSP w Cerekwi
08.12.2025BochniaGMINA BOCHNIA
578 214,81 PLNRoboty budowlane
Odbudowa muru kamiennego ogrodzenia cmentarza wojennego z I wojny światowej nr 314 w Bochni
26.09.2025BochniaGMINA MIASTA BOCHNIA
389 485,74 PLNRoboty budowlane
Modernizacja budynku świetlicy w Dołuszycach – etap III
09.07.2025BochniaGMINA MIASTA BOCHNIA
2 432 603,84 PLNRoboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu
27.06.2024Nowy WiśniczGMINA NOWY WIŚNICZ
183 848,60 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska piłkarskiego o nawierzchni trawiastej na dz. nr 896/1 w miejscowości Lipnica Do…
27.05.2024Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
298 839,25 PLNRoboty budowlane
Wykonanie skateparku w Centrum Kłaja
16.08.2023KłajGMINA KŁAJ
326 123,45 PLNRoboty budowlane
Modernizacja boiska piłkarskiego o nawierzchni trawiastej na dz. nr 896/1 w miejscowości Lipnica Do…
05.07.2023Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
1 497 985,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja i przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana
05.05.2023Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
1 196 923,95 PLNRoboty budowlane
Budowa wieży widokowej na działce nr 6054 w miejscowości Jadowniki.
03.03.2023BrzeskoGMINA BRZESKO
539 288,95 PLNNaprawy i konserwacja
Przebudowa ścieżek i alejek w Zespole Dworsko-Parkowym w Lusławicach
09.01.2023ZakliczynEuropejskie Centrum Muzyki Krzysztofa P…
171 453,87 PLNRoboty budowlane
Zagospodarowanie ternu przy remizie OSP w Lipnicy Murowanej
13.10.2022Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
234 830,01 PLNRoboty budowlane
„Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana”
09.09.2022Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
1 067 980,00 PLNMateriały budowlane
Budowa sieci wodociągowej oraz zbiornika wody czystej w miejscowości Rajbrot
02.08.2022Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA
1 998 824,43 PLNRoboty budowlane
Budowa kładki pieszo-rowerowej nad starorzeczem Raby w miejscowości Kłaj, gmina Kłaj
04.07.2022KłajGMINA KŁAJ
1 042 465,42 PLNRoboty budowlane
Wykonanie przepustu pod drogą powiatową Nr 2076K, kolektora wód deszczowych, instalacji oświetlenio…
23.05.2022Lipnica MurowanaGMINA LIPNICA MUROWANA

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma DESINN Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. DESINN Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Bochnia. Firma wygrała łącznie 19 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma DESINN Sp. z o.o.?

Firma DESINN Sp. z o.o. wygrała 19 przetargów o łącznej wartości 15 823 679 zł. Średnia wartość kontraktu to 832 825 zł.

Z kim najczęściej współpracuje DESINN Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA LIPNICA MUROWANA (7 zamówień).

Od kiedy DESINN Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.05.2022, a najnowszy z 26.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla DESINN Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy DESINN Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.