DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZAKŁAD DO SPRAW INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ | 2 | 1 050 408 zł | |
| 2 | Miasto Kwidzyn | 2 | 862 520 zł |
Konkurenci DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w przetargach publicznych
DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (99) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku pomorskie zdobyła firma ELWOZ ECO Sp. z o.o..
- 1ELWOZ ECO Sp. z o.o.99
- 2Jantar 2 Sp. z o.o.28
- 3PreZero Service Północ Sp. z o.o.17
- 4Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska16
- 5Port Service Sp. z o.o.15
- 6Atut sp. z o.o.15
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 4)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ startuje w przetargach publicznych?
Tak. DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kwidzyn. Firma wygrała łącznie 4 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
Firma DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wygrała 4 przetargów o łącznej wartości 1 912 928 zł. Średnia wartość kontraktu to 478 232 zł.
Z kim najczęściej współpracuje DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
Najczęstszym zamawiającym jest ZAKŁAD DO SPRAW INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ (2 zamówień).
Od kiedy DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.12.2023, a najnowszy z 11.02.2026.
Kto jest największą konkurencją dla DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ELWOZ ECO Sp. z o.o., Jantar 2 Sp. z o.o., PreZero Service Północ Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.