DOIT Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 43 WOG | 3 | 7 667 141 zł | |
| 2 | Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie | 1 | 22 970 zł | |
| 3 | MIASTO KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1 | 275 772 zł | |
| 4 | Sąd Rejonowy w Zielonej Górze | 1 | 549 641 zł | |
| 5 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 1 | 687 841 zł | |
| 6 | AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. | 1 | 573 070 zł | |
| 7 | WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII | 1 | 158 778 zł | |
| 8 | Park Narodowy "Ujście Warty" | 1 | 326 928 zł | |
| 9 | Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. | 1 | 1 420 490 zł | |
| 10 | Sąd Okręgowy w Zielonej Górze | 1 | 182 120 zł |
Konkurenci DOIT Sp. z o.o. w przetargach publicznych
DOIT Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. LubuskieLiderem w kategorii Ścieki, odpady, środowisko w regionie lubuskie jest PreZero Service Zachód sp. z o.o. z wynikiem 21 wygranych postępowań.
- 1PreZero Service Zachód sp. z o.o.21
- 2CONTACT SP. Z O.O.18
- 3Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o.16
- 4REMONDIS Medison Sp. z o.o.13
- 5Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.12
- 6Norge Sp. z o.o.12
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 13)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma DOIT Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. DOIT Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Świdnica. Firma wygrała łącznie 13 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma DOIT Sp. z o.o.?
Firma DOIT Sp. z o.o. wygrała 13 przetargów o łącznej wartości 11 961 143 zł. Średnia wartość kontraktu to 920 088 zł.
Z kim najczęściej współpracuje DOIT Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest 43 WOG (3 zamówień).
Od kiedy DOIT Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.12.2025, a najnowszy z 09.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla DOIT Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy DOIT Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie lubuskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą PreZero Service Zachód sp. z o.o., CONTACT SP. Z O.O., Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.