Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyWrocławNIP 2361632909Aktywny 2021–2025
24
Wygranych przetargów
4 616 340 zł
Łączna wartość
192 348 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI28,3%260 073
2Gmina Trzebnica28,3%339 272
3Gmina Nowa Dęba28,3%346 307
4GMINA LEŻAJSK28,3%591 630
5Gmina Biała28,3%268 755
6Gmina Zaklików14,2%194 832
7GMINA KROCZYCE14,2%128 843
8GMINA LUBENIA14,2%76 752
9GMINA DĄBROWA TARNOWSKA14,2%249 198
10Gmina Gorlice14,2%238 190

Konkurenci Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.: MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj, GEO-MARGO Marek Pruchnik, PBW Inżynieria sp. z o.o..

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Podkarpackie

Największą liczbę kontraktów (34) na Architektura i inżynieria na rynku podkarpackie zdobyła firma GEO-MARGO Marek Pruchnik.

  1. 1GEO-MARGO Marek Pruchnik34
  2. 2EKOTRANS laboratorium drogowe Hanna Kic18
  3. 3Center-Projekt Rymarz Spółka Komandytowa17
  4. 4Geores Sp. z o.o.14
  5. 5TRASAL Sp. z o.o.13
  6. 6Obsługa Inwestycji Drogowych Stanisław Cieszyński10
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Dolnośląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest PBW Inżynieria sp. z o.o. — 29 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie dolnośląskie.

  1. 1PBW Inżynieria sp. z o.o.29
  2. 2Biuro Inżynierskie Via Regia Sp. z o.o.28
  3. 3DROGTIM Adam Pawłucki21
  4. 4Przedsiębiorstwo „Inwestbud” Sp. z o.o.13
  5. 5Biprogeo-Projekt Sp. z o.o.11
  6. 6CREOPROJECT sp. z o.o.11
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Konkurenci w branży Architektura i inżynieria

woj. Lubelskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj — 35 wygranych zamówień na Architektura i inżynieria w województwie lubelskie.

  1. 1MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj35
  2. 2MEDOS Marcin Kępa23
  3. 3ZDI Sp. z o.o.22
  4. 4Zakład Techniki Robót Budowlanych Mariusz Kożuchowski22
  5. 5Drogowiec Biuro Usług Projektowych Robert Puliński16
  6. 6Usługi Inżynierskie Mateusz Szymczak13
Wszystkie przetargi: Architektura i inżynieria

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 24)

293 232,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Niemce
13.11.2025NiemceGMINA NIEMCE
97 700,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o lokalizacji inwestycji…
06.11.2025TrzebnicaGmina Trzebnica
374 781,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie projektu uchwały w sprawie planu ogólnego miasta Tczewa
07.04.2025TczewGmina Miejska Tczew
168 756,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie planu ogólnego Gminy Chmielnik
20.12.2024ChmielnikGmina Chmielnik
367 278,00 PLNArchitektura i inżynieria
Przygotowanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Leżajsk
15.10.2024LeżajskGMINA LEŻAJSK
147 969,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie planu ogólnego gminy Biała.
30.09.2024BiałaGmina Biała
219 801,00 PLNArchitektura i inżynieria
Przygotowanie i opracowanie planu ogólnego Miasta i Gminy Nowa Dęba
21.08.2024Nowa DębaGmina Nowa Dęba
249 198,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie planu ogólnego Gminy Dąbrowa Tarnowska
01.08.2024Dąbrowa TarnowskaGMINA DĄBROWA TARNOWSKA
257 562,00 PLNArchitektura i inżynieria
„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Zagnańsk”
31.07.2024ZagnańskGmina Zagnańsk
241 572,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie projektu planu ogólnego gminy Trzebnica
25.07.2024TrzebnicaGmina Trzebnica
224 352,00 PLNArchitektura i inżynieria
Przygotowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Leżajsk
18.07.2024LeżajskGMINA LEŻAJSK
120 786,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miasta Biała
20.06.2024BiałaGmina Biała
337 881,00 PLNArchitektura i inżynieria
SPORZĄDZENIE PLANU OGÓLNEGO GMINY MILICZ
05.06.2024MiliczGmina Milicz
194 832,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie Projektu Planu Ogólnego dla Gminy Zaklików
27.05.2024ZaklikówGmina Zaklików
138 252,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie projektu planu ogólnego Miasta Tarnobrzega.
12.03.2024TarnobrzegMiasto Tarnobrzeg
126 198,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Strzyżewice
11.01.2024StrzyżewiceGmina Strzyżewice
128 842,50 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla wybranych fragmentów Gminy Kroc…
15.12.2023KroczyceGMINA KROCZYCE
108 486,00 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Korfantów
14.04.2023KorfantówGmina Korfantów
126 505,50 PLNArchitektura i inżynieria
Przygotowanie i opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz zmiany studium u…
11.04.2023Nowa DębaGmina Nowa Dęba
94 279,50 PLNArchitektura i inżynieria
Wykonanie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz opracowanie m…
27.10.2022Głogów MałopolskiGMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
76 752,00 PLNArchitektura i inżynieria
Aktualizacja Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubenia w ramach…
10.08.2022LubeniaGMINA LUBENIA
238 189,50 PLNArchitektura i inżynieria
Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gorlice
18.07.2022GorliceGmina Gorlice
117 342,00 PLNArchitektura i inżynieria
Opracowanie proj. zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta By…
07.06.2022BychawaGmina Bychawa
165 793,00 PLNArchitektura i inżynieria
OPRACOWANIE I ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W GMINIE GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Z…
19.10.2021Głogów MałopolskiGMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wrocław. Firma wygrała łącznie 24 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.?

Firma Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. wygrała 24 przetargów o łącznej wartości 4 616 340 zł. Średnia wartość kontraktu to 192 348 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI (2 zamówień).

Od kiedy Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.10.2021, a najnowszy z 13.11.2025.

Kto jest największą konkurencją dla Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie podkarpackie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą GEO-MARGO Marek Pruchnik, EKOTRANS laboratorium drogowe Hanna Kic, Center-Projekt Rymarz Spółka Komandytowa. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.