EKO TW SP. Z O.O.

Wykonawca publicznyCzermin 67ANIP 6080103075Aktywny 2021–2026
19
Wygranych przetargów
4 889 617 zł
Łączna wartość
257 348 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Powiat Krotoszyński421,1%808 484
2KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA421,1%2 100 430
3POWIAT PLESZEWSKI210,5%650 160
4Nadleśnictwo Krzystkowice15,3%228 643
5GMINA POGORZELA15,3%191 400
6Gmina Września15,3%252 180
7GMINA PĘPOWO15,3%49 738
8GMINA KROBIA15,3%637
9Gmina Nowe Miasto nad Wartą15,3%97 920
10POWIAT JAROCIŃSKI15,3%163 600

Konkurenci EKO TW SP. Z O.O. w przetargach publicznych

Działalność firmy EKO TW SP. Z O.O. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z EKO TW SP. Z O.O.: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko

woj. Wielkopolskie

Największą liczbę kontraktów (101) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku wielkopolskie zdobyła firma Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o..

  1. 1Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.101
  2. 2Henryk Sienkiewicz ALKOM Firma Handlowo-Usługowa49
  3. 3REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o.23
  4. 4Janusz Lewandowski P.W. Jalmax21
  5. 5JAK-BUD Jakub Budziński19
  6. 6Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.17
Wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Wielkopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz — 137 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie wielkopolskie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
  2. 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
  3. 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
  4. 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
  5. 5STRABAG SP. Z O.O.70
  6. 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 19)

1 230 014,31 PLNRoboty budowlane
roboty budowlane
08.07.2026PoznańKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
49 737,89 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pępowo w latach 2025-2026 (etap II)
03.07.2026PępowoGMINA PĘPOWO
245 754,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Krotoszyńskiego w roku 2026 (II postępowanie…
19.06.2026KrotoszynPowiat Krotoszyński
191 400,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu gminy Pogorzela w latach 2024…
26.05.2026PogorzelaGMINA POGORZELA
196 020,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Krotoszyńskiego w roku 2026.
05.03.2026KrotoszynPowiat Krotoszyński
170 424,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Gostyń w 2025 roku
26.09.2025GostyńGmina Gostyń
619 010,27 PLNRoboty budowlane
roboty budowlane
23.07.2025PoznańKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
250 560,00 PLNRoboty budowlane
Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego w latach 2025-2026.
23.07.2025PleszewPOWIAT PLESZEWSKI
250 560,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Krotoszyńskiego w roku 2025 (II postępowanie…
26.06.2025KrotoszynPowiat Krotoszyński
116 150,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Powiatu Krotoszyńskiego w roku 2025
11.03.2025KrotoszynPowiat Krotoszyński
121 241,33 PLNRoboty budowlane
roboty budowlane
27.05.2024PoznańKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
130 164,33 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót zabezpieczających budynków i budowli znajdujących się na niezagospodarowanych grunt…
03.11.2023PoznańKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
228 642,79 PLNRoboty budowlane
„Przebudowa rowów dróg leśnych, na gruntach leśnych Nadleśnictwa Krzystkowice”
25.10.2023Nowogród BobrzańskiNadleśnictwo Krzystkowice
252 180,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Września
14.03.2022WrześniaGmina Września
97 920,00 PLNRoboty budowlane
Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą w latach…
20.12.2021Nowe Miasto nad WartąGmina Nowe Miasto nad Wartą
176 000,69 PLNRoboty budowlane
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Przygodzice
19.11.2021PrzygodziceGMINA PRZYGODZICE
399 600,00 PLNRoboty budowlane
Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego
27.10.2021PleszewPOWIAT PLESZEWSKI

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma EKO TW SP. Z O.O. startuje w przetargach publicznych?

Tak. EKO TW SP. Z O.O. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Czermin 67A. Firma wygrała łącznie 19 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma EKO TW SP. Z O.O.?

Firma EKO TW SP. Z O.O. wygrała 19 przetargów o łącznej wartości 4 889 617 zł. Średnia wartość kontraktu to 257 348 zł.

Z kim najczęściej współpracuje EKO TW SP. Z O.O.?

Najczęstszym zamawiającym jest Powiat Krotoszyński (4 zamówień).

Od kiedy EKO TW SP. Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.10.2021, a najnowszy z 08.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla EKO TW SP. Z O.O. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy EKO TW SP. Z O.O. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o., Henryk Sienkiewicz ALKOM Firma Handlowo-Usługowa, REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.