Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA MIASTA WEJHEROWA | 6 | 62 611 623 zł | |
| 2 | Gmina Wejherowo | 3 | 4 039 919 zł | |
| 3 | Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych | 3 | 1 387 001 zł | |
| 4 | WEJHEROWSKIE CENTRUM KULTURY | 1 | 36 000 zł |
Konkurenci Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 2 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.: Kruszywo Sp. z o.o., ELWOZ ECO Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A..
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. PomorskieLiderem w kategorii Ścieki, odpady, środowisko w regionie pomorskie jest ELWOZ ECO Sp. z o.o. z wynikiem 98 wygranych postępowań.
- 1ELWOZ ECO Sp. z o.o.98
- 2Jantar 2 Sp. z o.o.28
- 3PreZero Service Północ Sp. z o.o.17
- 4Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska16
- 5Port Service Sp. z o.o.15
- 6Atut sp. z o.o.15
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. PomorskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie pomorskie jest Kruszywo Sp. z o.o. z wynikiem 103 wygranych postępowań.
- 1Kruszywo Sp. z o.o.103
- 2Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A.78
- 3DUO Sp. z o.o. Sp. K.74
- 4Firma Budowlano-Drogowa MTM SA72
- 5STRABAG Sp. z o.o.70
- 6Usługi Transportowe, Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski68
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 13)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wejherowo. Firma wygrała łącznie 13 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.?
Firma Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. wygrała 13 przetargów o łącznej wartości 68 074 543 zł. Średnia wartość kontraktu to 5 236 503 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA MIASTA WEJHEROWA (6 zamówień).
Od kiedy Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.09.2022, a najnowszy z 21.04.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ELWOZ ECO Sp. z o.o., Jantar 2 Sp. z o.o., PreZero Service Północ Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.