ELEKTROECO Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA SKRZYSZÓW | 4 | 392 088 zł | |
| 2 | Gmina Łabowa | 2 | 516 527 zł | |
| 3 | Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki) | 1 | 859 286 zł | |
| 4 | Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. | 1 | 92 250 zł | |
| 5 | GMINA GRĘBOSZÓW | 1 | 994 396 zł | |
| 6 | POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU | 1 | 663 000 zł |
Konkurenci ELEKTROECO Sp. z o.o. w przetargach publicznych
ELEKTROECO Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MałopolskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie małopolskie jest Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc z wynikiem 90 wygranych postępowań.
- 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc90
- 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
- 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna83
- 4P.B.H. Ideal-Bud78
- 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
- 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 10)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma ELEKTROECO Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. ELEKTROECO Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ładna 116a. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma ELEKTROECO Sp. z o.o.?
Firma ELEKTROECO Sp. z o.o. wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 3 517 547 zł. Średnia wartość kontraktu to 351 755 zł.
Z kim najczęściej współpracuje ELEKTROECO Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA SKRZYSZÓW (4 zamówień).
Od kiedy ELEKTROECO Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 30.03.2023, a najnowszy z 25.03.2026.
Kto jest największą konkurencją dla ELEKTROECO Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ELEKTROECO Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.