ESINVEST GROUP Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyOpocznoNIP 7681837658Aktywny 2021–2026
16
Wygranych przetargów
137 296 945 zł
Łączna wartość
8 581 059 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Rokiciny212,5%10 795 790
2Gmina Czarnocin212,5%17 562 736
3Gmina Grabica16,3%1 866 806
4Szpital Powiatowy w Radomsku16,3%29 458 591
5Miasto Piotrków Trybunalski16,3%7 276 834
6Gmina Sulejów16,3%12 836 285
7GMINA MILEJCZYCE16,3%6 499 433
8Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale16,3%21 748 072
9Gmina Aleksandrów16,3%2 081 138
10Gmina Drzewica16,3%2 999 893

Konkurenci ESINVEST GROUP Sp. z o.o. w przetargach publicznych

ESINVEST GROUP Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Łódzkie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie łódzkie jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o. z wynikiem 131 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o.131
  2. 2DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI100
  3. 3PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.69
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.58
  5. 5Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.52
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 16)

21 748 071,60 PLNRoboty budowlane
Przebudowa internatu sportowego Olimpijczyk w COS - OPO w Spale ZP 1/2026
25.06.2026SpałaCentralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przy…
1 085 736,24 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Reymonta 7 w Czarnocinie
10.06.2026CzarnocinGmina Czarnocin
7 276 833,90 PLNRoboty budowlane
Budowa lodowiska przy ul. Żwirki
14.05.2026Piotrków TrybunalskiMiasto Piotrków Trybunalski
4 285 901,74 PLNRoboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Łaznowie
17.04.2026RokicinyGmina Rokiciny
6 509 888,66 PLNRoboty budowlane
Centrum integracji międzypokoleniowej bazą kulturalno-turystyczną Gminy Rokiciny
06.06.2025RokicinyGmina Rokiciny
6 499 433,22 PLNRoboty budowlane
Budowa budynku urzędu gminy wraz ze świetlicą wiejską oraz przebudową budynku OSP w Milejczycach
23.05.2025MilejczyceGMINA MILEJCZYCE
1 866 805,74 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku Urzędu Gminy w Grabicy
02.04.2025GrabicaGmina Grabica
29 458 591,10 PLNRoboty budowlane
ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA BUDYNKU SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU W CELU UTWORZENIA NOWYCH MIEJSC OP…
24.03.2025RadomskoSzpital Powiatowy w Radomsku
777 922,55 PLNRoboty budowlane
Przebudowa pomieszczeń w Oddziale w Piotrkowie Trybunalskim Łódzkiego ODR zs. w Bratoszewicach.
08.12.2024BratoszewiceŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z S…
12 654 000,00 PLNRoboty budowlane
Budowa 2 sal sportowych w Ozorkowie i Głownie przy Zespołach Szkół Specjalnych
04.04.2024ZgierzPowiat Zgierski
9 716 074,88 PLNRoboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa i termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Komornikach
17.10.2022WolbórzGMINA WOLBÓRZ
2 081 137,97 PLNRoboty budowlane
„Rozbudowa i nadbudowa budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Dąbrowa nad Cza…
16.08.2021AleksandrówGmina Aleksandrów

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma ESINVEST GROUP Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. ESINVEST GROUP Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Opoczno. Firma wygrała łącznie 16 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma ESINVEST GROUP Sp. z o.o.?

Firma ESINVEST GROUP Sp. z o.o. wygrała 16 przetargów o łącznej wartości 137 296 945 zł. Średnia wartość kontraktu to 8 581 059 zł.

Z kim najczęściej współpracuje ESINVEST GROUP Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Rokiciny (2 zamówień).

Od kiedy ESINVEST GROUP Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 16.06.2021, a najnowszy z 25.06.2026.

Kto jest największą konkurencją dla ESINVEST GROUP Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ESINVEST GROUP Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "ERBEDIM" Sp. z o.o., DROG-BET MARCIN GŁUCHOWSKI, PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.