EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego | 4 | 808 019 zł | |
| 2 | Gmina Sokoły | 3 | 1 141 270 zł | |
| 3 | Gmina Dębe Wielkie | 3 | 1 616 335 zł | |
| 4 | Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie | 3 | 690 844 zł | |
| 5 | GMINA JEDNOROŻEC | 2 | 492 000 zł | |
| 6 | Gmina Kulesze Kościelne | 2 | 652 900 zł | |
| 7 | BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY | 2 | 346 368 zł | |
| 8 | Gmina Krypno | 2 | 471 380 zł | |
| 9 | GMINA SŁUBICE | 2 | 941 000 zł | |
| 10 | Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych | 2 | 1 647 671 zł |
Konkurenci EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna w przetargach publicznych
Działalność firmy EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna: Veolia Energia Warszawa S.A., ORLEN Spółka Akcyjna, PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Paliwa i energia
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Veolia Energia Warszawa S.A. — 200 wygranych zamówień na Paliwa i energia w województwie mazowieckie.
- 1Veolia Energia Warszawa S.A.200
- 2PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o.171
- 3ORLEN Spółka Akcyjna163
- 4Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o.97
- 5Petrojet Sp. z o.o.94
- 6TERM-OIL Sp. z o.o.89
Konkurenci w branży Paliwa i energia
woj. PodlaskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest PGE Obrót S.A. — 39 wygranych zamówień na Paliwa i energia w województwie podlaskie.
- 1PGE Obrót S.A.39
- 2AUTO-MYJNIA, HURTOWA I DETALICZNA SPRZEDAŻ PALIW PŁYNNYCH I GAZOWYCH ADAM KOZŁOWSKI32
- 3„ARAN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wyszkowie Spółka komandytowa22
- 4Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.21
- 5ORLEN Spółka Akcyjna20
- 6Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o.13
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 79)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna startuje w przetargach publicznych?
Tak. EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wyszków. Firma wygrała łącznie 79 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna?
Firma EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna wygrała 79 przetargów o łącznej wartości 29 317 411 zł. Średnia wartość kontraktu to 371 106 zł.
Z kim najczęściej współpracuje EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna?
Najczęstszym zamawiającym jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (4 zamówień).
Od kiedy EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 22.02.2021, a najnowszy z 17.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy EuroDorex Czechowscy, Zglec Spółka Jawna to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Paliwa i energia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Veolia Energia Warszawa S.A., PGNIG OBRÓT DETALICZNY Sp. z o.o., ORLEN Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.