EUROKERG Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MIASTO KALISZ | 3 | 817 229 zł | |
| 2 | URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW | 2 | 469 712 zł | |
| 3 | Gmina Wołomin | 2 | 874 591 zł | |
| 4 | Ośrodek Rozwoju Edukacji | 2 | 1 035 420 zł | |
| 5 | URZĄD STATYSTYCZNY W WARSZAWIE | 2 | 447 364 zł | |
| 6 | GMINA KONOPNICA | 2 | 1 179 291 zł | |
| 7 | Gmina Miasto Marki | 1 | 174 525 zł | |
| 8 | Gmina Brzeźnio | 1 | 85 110 zł | |
| 9 | GMINA BŁASZKI | 1 | 396 552 zł | |
| 10 | MIASTO PUSZCZYKOWO | 1 | 649 686 zł |
Konkurenci EUROKERG Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że EUROKERG Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 2 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z EUROKERG Sp. z o.o.: Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA, AMAD Sp. z o.o., CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Komputery i maszyny biurowe w regionie mazowieckie jest Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA z wynikiem 187 wygranych postępowań.
- 1Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA187
- 2AMAD Sp. z o.o.103
- 3CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.72
- 4STATIM Piotr Wypijewski69
- 5MBA System sp. z o.o.48
- 6PAPIRUS art. piśmienne i biurowe ROBERT KULETA47
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. ŁódzkieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest KOMEX A. Szadowiak sp.j. — 40 wygranych zamówień na Komputery i maszyny biurowe w województwie łódzkie.
- 1KOMEX A. Szadowiak sp.j.40
- 2Invar PC Media Sp. z o.o.35
- 3CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.23
- 4BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY SP.J.21
- 5PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp. jawna20
- 6Pluxee Polska Sp. z o.o.17
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 18)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma EUROKERG Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. EUROKERG Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 18 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma EUROKERG Sp. z o.o.?
Firma EUROKERG Sp. z o.o. wygrała 18 przetargów o łącznej wartości 6 220 875 zł. Średnia wartość kontraktu to 345 604 zł.
Z kim najczęściej współpracuje EUROKERG Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest MIASTO KALISZ (3 zamówień).
Od kiedy EUROKERG Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 07.10.2021, a najnowszy z 23.02.2026.
Kto jest największą konkurencją dla EUROKERG Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy EUROKERG Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Komputery i maszyny biurowe w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA, AMAD Sp. z o.o., CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.