Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA IŁOWO-OSADA | 2 | 12 424 562 zł | |
| 2 | GMINA SUSZ | 1 | 271 830 zł | |
| 3 | Gmina Małdyty | 1 | 4 569 176 zł | |
| 4 | GMINA BISKUPIEC | 1 | 6 610 433 zł | |
| 5 | GMINA GRUNWALD | 1 | 4 111 029 zł | |
| 6 | Gmina Nowe Miasto Lubawskie | 1 | 4 823 500 zł |
Konkurenci Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski w przetargach publicznych
Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. Warmińsko-MazurskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie warmińsko-mazurskie jest STRABAG Sp. z o.o. z wynikiem 142 wygranych postępowań.
- 1STRABAG Sp. z o.o.142
- 2Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.105
- 3COLAS POLSKA SP. Z O.O.74
- 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.70
- 5Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DRO-MAS Olsztyn Jarosław Gulewski53
- 6Uslugi Drogowo-Budowlane AS-Drog sp. z o.o.47
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 7)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski startuje w przetargach publicznych?
Tak. Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Ostróda. Firma wygrała łącznie 7 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski?
Firma Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 32 810 531 zł. Średnia wartość kontraktu to 4 687 219 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA IŁOWO-OSADA (2 zamówień).
Od kiedy Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.08.2022, a najnowszy z 08.01.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Firma Budowlana UNIB Daniel Wygonowski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie warmińsko-mazurskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o., COLAS POLSKA SP. Z O.O.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.