F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Brak danych do wykresu.
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Zaklików | 2 | 602 371 zł | |
| 2 | 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE | 2 | 149 386 zł | |
| 3 | GMINA GORZYCE | 1 | 82 776 zł | |
| 4 | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie | 1 | 212 623 zł |
Konkurenci F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI w przetargach publicznych
F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. PodkarpackieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie podkarpackie jest Strabag Sp. z o.o. z wynikiem 202 wygranych postępowań.
- 1Strabag Sp. z o.o.202
- 2Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o.139
- 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle125
- 4Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna122
- 5PBI Infrastruktura S.A.109
- 6Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.87
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 6)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI startuje w przetargach publicznych?
Tak. F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Gorzyce. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI?
Firma F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 1 047 157 zł. Średnia wartość kontraktu to 174 526 zł.
Z kim najczęściej współpracuje F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Zaklików (2 zamówień).
Od kiedy F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.04.2021, a najnowszy z 08.09.2023.
Kto jest największą konkurencją dla F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy F.H.U. PRZEMYSŁAW CZERWIŃSKI to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie podkarpackie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Strabag Sp. z o.o., Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.