FTInżynieria Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyKoszyceNIP 6821780350Aktywny 2022–2026
5
Wygranych przetargów
22 208 622 zł
Łączna wartość
4 441 724 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Wiśniowa120%1 852 616
2Gmina Liszki120%6 025 770
3Gmina Michałowice120%2 536 501
4GMINA SUŁOSZOWA120%2 533 800
5Gmina Spytkowice120%9 259 935

Konkurenci FTInżynieria Sp. z o.o. w przetargach publicznych

FTInżynieria Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Małopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc — 90 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie małopolskie.

  1. 1Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc90
  2. 2ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa86
  3. 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna84
  4. 4P.B.H. Ideal-Bud78
  5. 5Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.72
  6. 6Rejon Robót Drogowych DROG-BUD Sp. z o.o.65
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 5)

2 533 800,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa budynku Urzędu Gminy w Sułoszowej w miejscowości Sułoszowa
13.07.2026SułoszowaGMINA SUŁOSZOWA
9 259 935,22 PLNRoboty budowlane
Budowa nowego przedszkola i żłobka w Bachowicach
06.06.2025SpytkowiceGmina Spytkowice
2 536 500,88 PLNRoboty budowlane
Budowa zbiornika wyrównawczego wody pitnej w Kozierowie wraz z budową sieci wodociągowej w miejscow…
02.02.2022MichałowiceGmina Michałowice

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma FTInżynieria Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. FTInżynieria Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Koszyce. Firma wygrała łącznie 5 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma FTInżynieria Sp. z o.o.?

Firma FTInżynieria Sp. z o.o. wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 22 208 622 zł. Średnia wartość kontraktu to 4 441 724 zł.

Z kim najczęściej współpracuje FTInżynieria Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Wiśniowa (1 zamówień).

Od kiedy FTInżynieria Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.02.2022, a najnowszy z 13.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla FTInżynieria Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy FTInżynieria Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe "DROG-BUD" Franciszek Fryc, ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.