GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j.

Wykonawca publicznyRzgówNIP 7282791854Aktywny 2021–2024
56
Wygranych przetargów
11 887 061 zł
Łączna wartość
212 269 zł
Średnia wartość
2024
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Konkurenci GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 3 kluczowe obszary rynku, w których GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j.: Basma Security sp. z o.o., Zakład Poligraficzny Sindruk, Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa.

Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne

woj. Mazowieckie

Liderem w kategorii Usługi biznesowe i prawne w regionie mazowieckie jest Basma Security sp. z o.o. z wynikiem 55 wygranych postępowań.

  1. 1Basma Security sp. z o.o.55
  2. 2Zakład Poligraficzny Sindruk55
  3. 3Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa53
  4. 4Agencja Ochrony MK Sp. z o.o.49
  5. 5VMG Sp. z o.o.40
  6. 6MSA SECURITY sp. z o.o.29
Wszystkie przetargi: Usługi biznesowe i prawne

Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne

woj. Lubuskie

Największą liczbę kontraktów (26) na Usługi biznesowe i prawne na rynku lubuskie zdobyła firma Apexim Bis sp. z o.o..

  1. 1Apexim Bis sp. z o.o.26
  2. 2Raven J.M. Kruk Spółka Jawna24
  3. 3Sekret sp. z o.o.19
  4. 4Sekret Pro Sp. z o.o.9
  5. 5Agencja Ochrony Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "VOTUM" Lech Bączkowski9
  6. 6Grono Sportowa Spółka Akcyjna6
Wszystkie przetargi: Usługi biznesowe i prawne

Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne

woj. Wielkopolskie

Liderem w kategorii Usługi biznesowe i prawne w regionie wielkopolskie jest TS Service Sp. z o.o. z wynikiem 35 wygranych postępowań.

  1. 1TS Service Sp. z o.o.35
  2. 2SECURITY EMPORIO Sp. z o.o. Sp. K.32
  3. 3Holding HUNTERS Sp. z o.o. Sp.k.29
  4. 4volumina.pl Sp.z o.o.25
  5. 5Makropol Sp. z o.o.24
  6. 6Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.18
Wszystkie przetargi: Usługi biznesowe i prawne

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 56)

469 600,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługę zabudowy powierzchni wystawienniczej na potrzeby organizacji polskiego stoiska informacyjno-…
14.03.2024WarszawaKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
137 000,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyty studyjnej zagranicznej do Włoch
13.03.2024ToruńRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej …
241 080,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja wystawy promującej naturalne technologie budowlane, materiały oraz sposoby …
05.03.2024WarszawaINSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA - PAŃSTWOWY…
229 338,00 PLNLogistyka
„Organizacja wycieczki do Hiszpanii dla osób uprawnionych do korzystania z Zakładowego Funduszu Świ…
22.11.2023BiałogardSąd Rejonowy w Białogardzie
245 877,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Zakup powierzchni wystawienniczej, kompleksowa organizacja oraz obsługa stoiska Pomorza Zachodniego…
14.11.2023SzczecinZachodniopomorska Regionalna Organizacj…
108 000,00 PLNLogistyka
Usługa kompleksowego zorganizowania grupowego wyjazdu studyjnego: do Włoch
08.11.2023BrwinówKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Br…
68 900,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowe przygotowanie i zorganizowanie zagranicznej misji gospodarczej w Szwecji oraz w ramach …
09.10.2023SzczecinZachodniopomorska Regionalna Organizacj…
159 520,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizyt…
24.09.2023Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
159 880,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizyt…
24.09.2023Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
76 550,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa przygotowania i organizacji 4 eventów promocyjnych, pn. Zasmakuj studiowania w Łodzi z uczni…
21.09.2023ŁódźUrząd Miasta Łodzi
157 800,00 PLNLogistyka
Organizacja wycieczki turystyczno-krajoznawczej do Anglii i Szkocji – II przetarg
07.07.2023OpolePaństwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państ…
367 170,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja udziału jako wystawca w Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości…
04.07.2023BydgoszczBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego S…
148 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Kompleksowa organ. i przeprow. 5-dn. zagran. wizyty studyjnej, dot. wypracowanych modeli usług wpar…
23.06.2023SzczecinWOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
180 600,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizyt…
01.06.2023Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
416 500,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Zapewnienie kompleksowej organizacji wyjazdu na ŚDM
17.05.2023WarszawaBiuro Rzecznika Praw Dziecka
467 400,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa zabudowy 126 m2 powierzchni wystawienniczej wraz z obsługą na potrzeby organizacji polskiego…
16.05.2023WarszawaKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
294 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja udziału JST i MŚP w międzynarodowej imprezie targowej w ramach projektu pn…
11.05.2023PiłaPowiat Pilski
184 000,00 PLNLogistyka
Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Belgii, Niemiec i Szwajcarii w ramach operacji „Innow…
25.04.2023WarszawaMazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego…
129 876,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizyt…
20.04.2023Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
295 200,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa wykonania stoiska targowego wraz z zapewnieniem obsługi technicznej i zorganizowaniem spotka…
29.03.2023WarszawaCentrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych
197 800,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja wyjazdu na targi Arabian Travel Market w Dubaju w 2023 roku
09.03.2023BydgoszczBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego S…
114 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Wykonanie zabudowy i organizacja stoiska targowego na targach Mobile World Congress wBarcelonie, Hi…
24.02.2023KrakówMałopolska Agencja Rozwoju Regionalnego…
321 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizytą…
16.02.2023Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
75 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługi hotelarsko-restauracyjne dla uczestników międzynarodowej mobilności edukacyjnej w ramach pro…
20.10.2022OkszówZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNIC…
158 670,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa organizacji stoiska wystawienniczego Województwa Świętokrzyskiego w dniach 14-19 październik…
19.10.2022KielceWojewództwo Świętokrzyskie - Urząd Mars…
178 560,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej lubuskich MŚP i samorządu połączonej z wizytą…
03.10.2022Zielona GóraLubuskie Centrum Produktu Regionalnego
119 600,00 PLNLogistyka
Wyjazd studyjny: Dobre praktyki w rolnictwie łotewskim: …
26.09.2022KalskLUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
147 600,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Organizacja konferencji o tematyce wodorowej
23.09.2022PoznańWojewództwo Wielkopolskie z siedzibą Ur…
108 000,00 PLNLogistyka
Kompleksowa organizacja wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców z branży spożywczo-p…
14.09.2022KielceWojewództwo Świętokrzyskie - Urząd Mars…
163 036,50 PLNRoboty budowlane
Montaż, demontaż i transport mobilnej wystawy edukacyjnej "Muzeum na kółkach" organizowanej przez M…
01.09.2022WarszawaMuzeum Historii Żydów Polskich POLIN
138 000,00 PLNEdukacja i szkolenia
Kompleksowe świadczenie usług szkoleniowych, hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych na pot…
17.08.2022SzczecinWOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
113 900,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Usługa kompleksowej organizacji przyjazdowej misji gospodarczej
05.08.2022KielceWojewództwo Świętokrzyskie - Urząd Mars…
553 250,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Realizacja stoisk wystawienniczych Województwa Wielkopolskiego według projektu Zamawiającego na tar…
03.08.2022PoznańWojewództwo Wielkopolskie z siedzibą Ur…
42 750,00 PLNLogistyka
Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego.
28.07.2022MinikowoKujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rol…
206 603,00 PLNLogistyka
Zapewnienie usług w związku z misją gospodarczą do Luksemburga oraz wizytą przedstawicieli Dolnego …
15.06.2022WrocławWojewództwo Dolnośląskie - Urząd Marsza…
31 500,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Organizacja konferencji z wyjazdem studyjnym „Rozwój innowacyjnych technologii odnawialnych źródeł …
18.05.2022BrwinówCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
84 747,00 PLNRoboty budowlane
Montaż, demontaż i transport wystawy plenerowej „Pełno ich nigdzie” organizowanej przez Muzeum Hist…
11.05.2022WarszawaMuzeum Historii Żydów Polskich POLIN
78 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
„ORGANIZACJA WIZYT STUDYJNYCH DZIENNIKARZY ZAGRANICZNYCH NA DOLNYM ŚLĄSKU – ZADANIE NR 1”
04.05.2022Wrocław"DOLNOŚLĄSKA AGENCJA WSPÓŁPRACY GOSPODA…
164 400,00 PLNEdukacja i szkolenia
Wizyta studyjna w Norwegii.
27.04.2022SiedlceUniwersytet w Siedlcach
349 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
Usługa zaprojektowania, wykonania i instalacji stoiska targowego wraz z organizacją wyjazdu przedst…
26.01.2022KatowiceWOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
51 660,00 PLNPoczta i telekomunikacja
Organizacja i kompleksowa obsługa konferencji on-line
14.12.2021WarszawaAGENCJA BADAŃ MEDYCZNYCH
36 800,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowe zorganizowanie dwudniowej konferencji „Innowacyjne gospodarstwo pasieczne” dla 80 uczes…
10.12.2021LubańPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W…
78 720,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Organizacja online konferencji “Just Transition in Practice. Human-Oriented Solutions” i “Human Fac…
03.12.2021WarszawaINSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA - PAŃSTWOWY…
69 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
„ORGANIZACJA WIZYT STUDYJNYCH DZIENNIKARZY ZAGRANICZNYCH NA DOLNYM ŚLĄSKU – ZADANIE NR 1; ZADANIE N…
30.11.2021Wrocław"DOLNOŚLĄSKA AGENCJA WSPÓŁPRACY GOSPODA…
549 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Zaprojektowanie i wykonanie wystawy „Poland - the Heart of Europe” na Światowej Wystawie Expo Dubaj…
20.10.2021WarszawaNarodowa Agencja Wymiany Akademickiej
498 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Organizacja wizyty studyjnej do Zjedn. Emiratów Arabskich, połączonej z organizacją „Dnia Łodzi” or…
01.10.2021ŁódźUrząd Miasta Łodzi
84 520,00 PLNLogistyka
Usługa przygotowania i realizacji 6-dniowego wyjazdu studyjnego na Litwę dla grupy 45 osób
14.09.2021BoguchwałaPodkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
195 570,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Organizacja seminariów dofinansowanych ze środków UE
20.08.2021LublinKomenda Wojewódzka Policji w Lublinie
1 451 400,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
„Świadczenie usługi kompleksowej organizacji wystawy w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Preze…
17.08.2021WarszawaINSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA - PAŃSTWOWY…
255 080,00 PLNEdukacja i szkolenia
Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa łódzkiego warsztatów kulinarnych z gotowania m…
21.07.2021ŁódźWojewództwo Łódzkie
46 000,00 PLNLogistyka
Organizacja i logistyka spotkań biznesowych pomorskich przedsiębiorców sektora MŚP w ramach misji g…
16.07.2021GdańskGdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego S…
56 000,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Kompleksowa organizacja i obsługa wyjazdu przedstawicieli Miasta Tarnowa oraz przedsiębiorców na 34…
13.07.2021TarnówGmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tar…
54 250,00 PLNLogistyka
Wyjazd studyjny do województwa lubelskiego
29.06.2021KalskLUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
248 999,00 PLNUsługi transportowe
Organizacja i obsługa transportu autokarem dla 3 grup młodzieży z opiekunami
18.06.2021PoznańCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWI…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. startuje w przetargach publicznych?

Tak. GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Rzgów. Firma wygrała łącznie 56 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j.?

Firma GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. wygrała 56 przetargów o łącznej wartości 11 887 061 zł. Średnia wartość kontraktu to 212 269 zł.

Z kim najczęściej współpracuje GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j.?

Najczęstszym zamawiającym jest Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego (6 zamówień).

Od kiedy GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.06.2021, a najnowszy z 14.03.2024.

Kto jest największą konkurencją dla GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy GMSYNERGY Sp. z o.o. sp. j. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi biznesowe i prawne w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Basma Security sp. z o.o., Zakład Poligraficzny Sindruk, Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.