GRAVIA Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Lędziny | 1 | 417 585 zł | |
| 2 | Gmina Istebna | 1 | 465 432 zł | |
| 3 | Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu | 1 | 201 597 zł | |
| 4 | Miasto Katowice | 1 | 197 000 zł | |
| 5 | Gmina Bytom – Miejski Zarząd Dróg i Mostów | 1 | 415 000 zł | |
| 6 | Zarząd Dróg Miasta Krakowa | 1 | 220 785 zł | |
| 7 | Gmina Mikołów | 1 | 153 750 zł | |
| 8 | Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie | 1 | 166 050 zł |
Konkurenci GRAVIA Sp. z o.o. w przetargach publicznych
GRAVIA Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. ŚląskieNajwiększą liczbę kontraktów (24) na Architektura i inżynieria na rynku śląskie zdobyła firma Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak.
- 1Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak24
- 2Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe "CIEPŁOTECH" Kazimierz Sowa18
- 3Kierownik Budowy Wojciech Ciejka18
- 4BIURO INŻYNIERSKIE MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk17
- 5Inżynieria Jerzy Sowa16
- 6BNI SILESIA Adam Codogni15
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 8)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma GRAVIA Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. GRAVIA Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Katowice. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma GRAVIA Sp. z o.o.?
Firma GRAVIA Sp. z o.o. wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 2 237 199 zł. Średnia wartość kontraktu to 279 650 zł.
Z kim najczęściej współpracuje GRAVIA Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Lędziny (1 zamówień).
Od kiedy GRAVIA Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.05.2025, a najnowszy z 14.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla GRAVIA Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy GRAVIA Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Inżynieria Śląsk Grzegorz Galiniak, Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe "CIEPŁOTECH" Kazimierz Sowa, Kierownik Budowy Wojciech Ciejka. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.