Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centralny Ośrodek Informatyki | 6 | 18 841 668 zł | |
| 2 | Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji | 6 | 3 526 262 zł | |
| 3 | Sąd Apelacyjny we Wrocławiu | 5 | 3 188 265 zł | |
| 4 | Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych | 4 | 1 272 506 zł | |
| 5 | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa | 4 | 1 327 416 zł | |
| 6 | CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW | 3 | 2 075 016 zł | |
| 7 | Polskie Porty Lotnicze S.A. | 3 | 3 015 749 675 zł | |
| 8 | KUJAWSKO-POMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA | 2 | 987 052 zł | |
| 9 | Gmina Osiek | 2 | 425 304 zł | |
| 10 | Miasto Stołeczne Warszawa | 2 | 14 049 798 zł |
Konkurenci Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.: Decsoft S.A., Asseco Poland Spółka Akcyjna, Paweł Owczarzak EUPOL.
Konkurenci w branży Telekomunikacja
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (20) na Telekomunikacja na rynku mazowieckie zdobyła firma Mobile City Bartosz Nosinski.
- 1Mobile City Bartosz Nosinski20
- 2COMP S.A.14
- 3AXIANS IT SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.14
- 4Perfect Displays Sp. z o.o.13
- 5NTT Poland Sp. z o.o.13
- 6Orange Polska S.A.12
Konkurenci w branży Informatyka
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Informatyka w regionie mazowieckie jest Asseco Poland Spółka Akcyjna z wynikiem 72 wygranych postępowań.
- 1Asseco Poland Spółka Akcyjna72
- 2Simple S.A.53
- 3IT Solution Factor Sp. z o.o.43
- 4Decsoft S.A.41
- 5NETIA S.A.29
- 6QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.21
Konkurenci w branży Oprogramowanie
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (55) na Oprogramowanie na rynku mazowieckie zdobyła firma Paweł Owczarzak EUPOL.
- 1Paweł Owczarzak EUPOL55
- 2Decsoft S.A.52
- 3A.P.N. PROMISE S.A.49
- 4P&P Solutions Sp. z o.o.34
- 5Crayon Poland Sp. z o.o.33
- 6INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o.31
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 50)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 50 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.?
Firma Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. wygrała 50 przetargów o łącznej wartości 3 149 094 463 zł. Średnia wartość kontraktu to 62 981 889 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Centralny Ośrodek Informatyki (6 zamówień).
Od kiedy Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.11.2021, a najnowszy z 02.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Telekomunikacja w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Mobile City Bartosz Nosinski, COMP S.A., AXIANS IT SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.