Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyPrzemyślNIP 7952277735Aktywny 2022–2025
5
Wygranych przetargów
33 455 113 zł
Łączna wartość
6 691 023 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW120%5 626 020
2Gmina Trzebownisko120%13 507 860
3GMINA ADAMÓWKA120%5 710 633
4GMINA BALIGRÓD120%639 600
5Gmina Oleszyce120%7 971 000

Konkurenci Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Podkarpackie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie podkarpackie jest Strabag Sp. z o.o. z wynikiem 204 wygranych postępowań.

  1. 1Strabag Sp. z o.o.204
  2. 2Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o.139
  3. 3Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle126
  4. 4Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna125
  5. 5PBI Infrastruktura S.A.111
  6. 6Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.89
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 5)

639 600,00 PLNRoboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Kołonicach, Gmina Baligród
16.09.2025BaligródGMINA BALIGRÓD
7 971 000,00 PLNArchitektura i inżynieria
"Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Oleszyce" - rozbudowa i przebudowa …
20.08.2024OleszyceGmina Oleszyce
5 626 020,00 PLNRoboty budowlane
Budowa Centrum Komunikacyjnego Hrubieszowa realizowanego w ramach projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrub…
13.12.2023HrubieszówGMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW
13 507 860,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Łące w zakresie zmiany technologii odwadniania i higienizacji osad…
08.04.2022TrzebowniskoGmina Trzebownisko

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Przemyśl. Firma wygrała łącznie 5 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o.?

Firma Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. wygrała 5 przetargów o łącznej wartości 33 455 113 zł. Średnia wartość kontraktu to 6 691 023 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW (1 zamówień).

Od kiedy Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.04.2022, a najnowszy z 16.09.2025.

Kto jest największą konkurencją dla Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie podkarpackie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Strabag Sp. z o.o., Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.