IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI | 4 | 3 396 694 zł | |
| 2 | POLITECHNIKA OPOLSKA | 2 | 788 900 zł | |
| 3 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W OPOLU | 2 | 2 086 600 zł | |
| 4 | MIASTO OPOLE | 2 | 800 523 zł | |
| 5 | Gmina Pokój | 1 | 1 669 000 zł | |
| 6 | Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu | 1 | 249 828 zł | |
| 7 | Powiatowy Urząd Pracy w Opolu | 1 | 155 300 zł | |
| 8 | WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. JADWIGI W OPOLU | 1 | 1 016 000 zł | |
| 9 | Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu | 1 | 296 670 zł | |
| 10 | Gmina Turawa | 1 | 448 950 zł |
Konkurenci IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN w przetargach publicznych
IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. OpolskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie opolskie jest Vianko Sp. z o.o. z wynikiem 118 wygranych postępowań.
- 1Vianko Sp. z o.o.118
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK63
- 3Protect Building Łukasz Mikoda53
- 4Remost Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa53
- 5Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe "LARIX" Sp. z o.o.44
- 6PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o.o.38
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 18)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN startuje w przetargach publicznych?
Tak. IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Opole. Firma wygrała łącznie 18 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN?
Firma IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN wygrała 18 przetargów o łącznej wartości 12 127 919 zł. Średnia wartość kontraktu to 673 773 zł.
Z kim najczęściej współpracuje IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN?
Najczęstszym zamawiającym jest OPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI (4 zamówień).
Od kiedy IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.07.2021, a najnowszy z 24.08.2026.
Kto jest największą konkurencją dla IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. BOGDAN KULIG, TOMASZ GRZEGORCZYN to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie opolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Vianko Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ADRIAN BĄK, Protect Building Łukasz Mikoda. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.