Firma remontowo-budowlana Jan Cielica
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Frampol | 2 | 1 122 056 zł | |
| 2 | GMINA MODLIBORZYCE | 1 | 241 217 zł | |
| 3 | Gmina Biłgoraj | 1 | 108 794 zł | |
| 4 | GMINA POTOK GÓRNY | 1 | 229 286 zł | |
| 5 | Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Biłgoraju | 1 | 335 640 zł | |
| 6 | Gmina Dzwola | 1 | 359 160 zł | |
| 7 | Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku | 1 | 215 178 zł | |
| 8 | NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW | 1 | 295 567 zł | |
| 9 | Gmina Harasiuki | 1 | 339 194 zł | |
| 10 | ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W JANOWIE LUBELSKIM | 1 | 1 589 385 zł |
Konkurenci Firma remontowo-budowlana Jan Cielica w przetargach publicznych
Firma remontowo-budowlana Jan Cielica rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. LubelskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie lubelskie jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. z wynikiem 340 wygranych postępowań.
- 1Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.340
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.184
- 3PBI Infrastruktura S.A.91
- 4Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe86
- 5WOD-BUD Sp. z o.o.82
- 6Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna80
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 11)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Firma remontowo-budowlana Jan Cielica startuje w przetargach publicznych?
Tak. Firma remontowo-budowlana Jan Cielica jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kąty. Firma wygrała łącznie 11 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Firma remontowo-budowlana Jan Cielica?
Firma Firma remontowo-budowlana Jan Cielica wygrała 11 przetargów o łącznej wartości 4 835 476 zł. Średnia wartość kontraktu to 439 589 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Firma remontowo-budowlana Jan Cielica?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Frampol (2 zamówień).
Od kiedy Firma remontowo-budowlana Jan Cielica realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.10.2021, a najnowszy z 10.10.2025.
Kto jest największą konkurencją dla Firma remontowo-budowlana Jan Cielica w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Firma remontowo-budowlana Jan Cielica to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie lubelskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., PBI Infrastruktura S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.