Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN-Północ sp. z o.o. | 3 | 26 063 154 zł | |
| 2 | Gmina Baranowo | 2 | 8 138 722 zł | |
| 3 | Gmina Miasto Mrągowo | 1 | 4 178 940 zł | |
| 4 | Gmina Dzierzgowo | 1 | 2 280 675 zł | |
| 5 | GMINA MIEJSKA CIECHANÓW | 1 | 1 718 489 zł | |
| 6 | GMINA REGIMIN | 1 | 326 665 zł | |
| 7 | Gmina Grudusk | 1 | 330 800 zł | |
| 8 | Gmina Miejska Giżycko | 1 | 8 459 998 zł | |
| 9 | Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Warszawie | 1 | 3 850 000 zł | |
| 10 | Nadleśnictwo Wielbark | 1 | 2 707 616 zł |
Konkurenci Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom w przetargach publicznych
Działalność firmy Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom: STRABAG Sp. z o.o., DROG-BET Marcin Głuchowski, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. Warmińsko-MazurskieNajwiększą liczbę kontraktów (141) na Roboty budowlane na rynku warmińsko-mazurskie zdobyła firma STRABAG Sp. z o.o..
- 1STRABAG Sp. z o.o.141
- 2Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.105
- 3COLAS POLSKA SP. Z O.O.74
- 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.70
- 5Przedsiębiorstwo Budowy Dróg DRO-MAS Olsztyn Jarosław Gulewski53
- 6Uslugi Drogowo-Budowlane AS-Drog sp. z o.o.47
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie mazowieckie jest DROG-BET Marcin Głuchowski z wynikiem 246 wygranych postępowań.
- 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
- 2STRABAG Sp. z o.o.175
- 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
- 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
- 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
- 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 15)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom startuje w przetargach publicznych?
Tak. Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Krzynowłoga Mała. Firma wygrała łącznie 15 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom?
Firma Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom wygrała 15 przetargów o łącznej wartości 73 764 903 zł. Średnia wartość kontraktu to 4 917 660 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom?
Najczęstszym zamawiającym jest Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN-Północ sp. z o.o. (3 zamówień).
Od kiedy Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.05.2023, a najnowszy z 17.04.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Jan Fronczek Zakład Usługowo Handlowy Frontdom to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie warmińsko-mazurskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o., COLAS POLSKA SP. Z O.O.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.