KOMATSU POLAND SP. Z O.O.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. | 3 | 2 656 949 zł | |
| 2 | PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 1 975 011 zł | |
| 3 | Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 2 | 3 375 956 zł | |
| 4 | "EKO DOLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 311 275 zł | |
| 5 | PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 977 850 zł | |
| 6 | ZWIĄZEK KOMUNALNY GMIN "CZYSTE MIASTO, CZYSTA GMINA" | 1 | 25 007 zł | |
| 7 | ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 201 720 zł | |
| 8 | ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH SPYTKOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 438 203 zł | |
| 9 | Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach | 1 | 1 257 060 zł | |
| 10 | GMINA WIDAWA | 1 | 519 060 zł |
Konkurenci KOMATSU POLAND SP. Z O.O. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że KOMATSU POLAND SP. Z O.O. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z KOMATSU POLAND SP. Z O.O.: Interhandler Sp. z o.o., GRENEVIA S.A., Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o..
Konkurenci w branży CPV 43
woj. Kujawsko-PomorskieLiderem w kategorii CPV 43 w regionie kujawsko-pomorskie jest Interhandler Sp. z o.o. z wynikiem 22 wygranych postępowań.
Konkurenci w branży CPV 43
woj. ŚląskieNajwiększą liczbę kontraktów (26) na CPV 43 na rynku śląskie zdobyła firma Interhandler Sp. z o.o..
Konkurenci w branży CPV 43
woj. Warmińsko-MazurskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Interhandler Sp. z o.o. — 33 wygranych zamówień na CPV 43 w województwie warmińsko-mazurskie.
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 29)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma KOMATSU POLAND SP. Z O.O. startuje w przetargach publicznych?
Tak. KOMATSU POLAND SP. Z O.O. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kajetany. Firma wygrała łącznie 29 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma KOMATSU POLAND SP. Z O.O.?
Firma KOMATSU POLAND SP. Z O.O. wygrała 29 przetargów o łącznej wartości 36 398 030 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 255 104 zł.
Z kim najczęściej współpracuje KOMATSU POLAND SP. Z O.O.?
Najczęstszym zamawiającym jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. (3 zamówień).
Od kiedy KOMATSU POLAND SP. Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 23.08.2021, a najnowszy z 01.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla KOMATSU POLAND SP. Z O.O. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy KOMATSU POLAND SP. Z O.O. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak CPV 43 w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Interhandler Sp. z o.o., EWPA Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.