KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uniwersytet w Białymstoku | 2 | 315 550 zł | |
| 2 | GMINA KRYNKI | 2 | 1 466 543 zł | |
| 3 | Gmina Kuźnica | 1 | 760 000 zł | |
| 4 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RYSZARDA KACZOROWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU | 1 | 82 772 zł | |
| 5 | Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku | 1 | 264 200 zł | |
| 6 | ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU | 1 | 1 350 000 zł | |
| 7 | Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku | 1 | 176 500 zł | |
| 8 | Gmina Czyżew | 1 | 233 208 zł | |
| 9 | Centrum Usług Informatycznych w Białymstoku | 1 | 242 700 zł | |
| 10 | Gmina Janów | 1 | 798 797 zł |
Konkurenci KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski w przetargach publicznych
KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. PodlaskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie podlaskie jest STRABAG Sp. z o.o. z wynikiem 229 wygranych postępowań.
- 1STRABAG Sp. z o.o.229
- 2Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o.109
- 3Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna82
- 4BIK-PROJEKT Sp. z o.o.75
- 5Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o.o.59
- 6Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.56
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 16)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski startuje w przetargach publicznych?
Tak. KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Zaścianki. Firma wygrała łącznie 16 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski?
Firma KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski wygrała 16 przetargów o łącznej wartości 8 347 033 zł. Średnia wartość kontraktu to 521 690 zł.
Z kim najczęściej współpracuje KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski?
Najczęstszym zamawiającym jest Uniwersytet w Białymstoku (2 zamówień).
Od kiedy KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.06.2021, a najnowszy z 09.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy KOMPLEKS BUDOWNICTWO Tomasz Wądołowski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie podlaskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe MAKSBUD Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.