KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Wykonawca publicznyPuckNIP 5871523318Aktywny 2021–2026
25
Wygranych przetargów
7 371 942 zł
Łączna wartość
294 878 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w przetargach publicznych

Działalność firmy KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.: MLH Marita Laga, Stemar Sp. z o.o., STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Konkurenci w branży Rolnictwo i hodowla

woj. Pomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ — 50 wygranych zamówień na Rolnictwo i hodowla w województwie pomorskie.

  1. 1STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ50
  2. 2MLH Marita Laga8
  3. 3Gospodarstwo Rolne Ignacy Węsierski7
  4. 4,,CYTRUS" Hurtowa Sprzedaż Warzyw i Owoców Jarosław Ziółkowski6
  5. 5MMQ Irbis Monika Kujawa5
  6. 6"SENDI W. i A. Sandach" SPÓŁKA JAWNA5
Wszystkie przetargi: Rolnictwo i hodowla

Konkurenci w branży Żywność i napoje

woj. Pomorskie

Największą liczbę kontraktów (126) na Żywność i napoje na rynku pomorskie zdobyła firma MLH Marita Laga.

  1. 1MLH Marita Laga126
  2. 2Stemar Sp. z o.o.100
  3. 3Bruno Tassi Sp. z o.o.47
  4. 4MAS-DROB Grażyna Salawa43
  5. 5Firma Marit Julita Laga28
  6. 6Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita24
Wszystkie przetargi: Żywność i napoje

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 25)

339 958,50 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb i produktów rybnych - znak sprawy Adm 3/2026
06.03.2026GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
165 328,65 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
17.02.2026WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
134 716,00 PLNŻywność i napoje
SUKCESYWNA DOSTAWA RYB ŚWIEŻYCH, MROŻONYCH, WĘDZONYCH, SOLONYCH I MARYNOWANYCH
13.01.2026Wejherowo18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1 001 775,00 PLNRolnictwo i hodowla
Dostawa ryb i przetworów rybnych do 6 WOG Ustka w 2026 roku.
12.01.2026Ustka6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1 140 441,75 PLNRolnictwo i hodowla
SUKCESYWNE DOSTAWY RYB I PRZETWORÓW RYBNYCH
10.12.2025GdyniaKomenda Portu Wojennego Gdynia
168 016,00 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
01.08.2025WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
335 880,30 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb i produktów rybnych – znak sprawy Adm 2/2025
10.03.2025GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
166 018,20 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
28.01.2025WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
281 736,00 PLNŻywność i napoje
SUKCESYWNA DOSTAWA RYB SWIEŻYCH, MROŻONYCH, WĘDZONYCH, SOLONYCH I MARYNOWANYCH
17.01.2025Wejherowo18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
619 315,00 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb i przetworów rybnych do 6 WOG Ustka w 2025 roku.
17.01.2025Ustka6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
135 647,45 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
12.08.2024WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
228 500,00 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb
25.03.2024Wejherowo18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
288 364,00 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb i produktów rybnych - znak sprawy Adm 2A/2024
06.03.2024GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
114 991,75 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
07.02.2024WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
461 350,00 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb do 6 WOG Ustka w 2024 r.
29.12.2023Lędowo-Osiedle6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
116 147,70 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
21.08.2023WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
175 140,00 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb
13.03.2023Starogard GdańskiSZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORY…
395 158,60 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb do 6 WOG Ustka w 2023 roku.
10.03.2023Lędowo-Osiedle6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
247 505,00 PLNRolnictwo i hodowla
Dostawa ryb i produktów rybnych - znak sprawy Adm 2/2023
28.02.2023GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
113 131,70 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
10.02.2023WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
98 096,50 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
16.08.2022WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
206 469,00 PLNRolnictwo i hodowla
Dostawa ryb i produktów rybnych – znak sprawy Adm 2A/2022
28.03.2022GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
64 299,00 PLNRolnictwo i hodowla
Sukcesywne dostawy ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, marynat i przetworów rybnych do Ośrodka Przy…
09.03.2022WładysławowoCentralny Ośrodek Sportu z siedzibą w W…
99 760,50 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb
02.02.2022Starogard GdańskiSZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORY…
274 195,85 PLNŻywność i napoje
Dostawa ryb do 6 WOG Ustka w 2021 roku.
11.05.2021Lędowo-Osiedle6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. startuje w przetargach publicznych?

Tak. KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Puck. Firma wygrała łącznie 25 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

Firma KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. wygrała 25 przetargów o łącznej wartości 7 371 942 zł. Średnia wartość kontraktu to 294 878 zł.

Z kim najczęściej współpracuje KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

Najczęstszym zamawiającym jest Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52 (9 zamówień).

Od kiedy KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.05.2021, a najnowszy z 06.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy KORYB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Rolnictwo i hodowla w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, MLH Marita Laga, Gospodarstwo Rolne Ignacy Węsierski. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.