LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Brak danych do wykresu.
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROCINIE | 2 | 1 954 120 zł | |
| 2 | Gmina Bobrowice | 1 | 192 272 zł | |
| 3 | Gmina Głuchołazy | 1 | 163 866 zł | |
| 4 | GMINA KROBIA | 1 | 162 580 zł | |
| 5 | TECHNIKUM LEŚNE IM. PROF. JANA MIKLASZEWSKIEGO | 1 | 158 255 zł | |
| 6 | Gmina Złotów | 1 | 79 888 zł | |
| 7 | Gmina Łabunie | 1 | 1 563 368 zł | |
| 8 | GMINA SŁUBICE | 1 | 1 141 080 zł | |
| 9 | GMINA POBIEDZISKA | 1 | 61 719 zł | |
| 10 | GMINA WRONKI | 1 | 170 517 zł |
Konkurenci LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 2 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. WielkopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz — 137 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie wielkopolskie.
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
- 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
- 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
- 5STRABAG SP. Z O.O.70
- 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. LubuskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o. — 102 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie lubuskie.
- 1Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o.102
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ83
- 3EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA77
- 4Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.53
- 5KAMIX Kamil Tołkacz29
- 6DROGBUD Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.27
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 16)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk startuje w przetargach publicznych?
Tak. LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Korczew. Firma wygrała łącznie 16 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk?
Firma LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk wygrała 16 przetargów o łącznej wartości 6 296 380 zł. Średnia wartość kontraktu to 393 524 zł.
Z kim najczęściej współpracuje LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk?
Najczęstszym zamawiającym jest "ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROCINIE (2 zamówień).
Od kiedy LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.08.2021, a najnowszy z 25.08.2023.
Kto jest największą konkurencją dla LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.