Lit Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH | 2 | 1 196 964 zł | |
| 2 | Megrez Sp. z o.o. | 1 | 31 890 zł | |
| 3 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy | 1 | 437 000 zł | |
| 4 | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. Prof. Z. Religi w Słubicach Sp. z o.o. | 1 | 144 752 zł | |
| 5 | NAMYSŁOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 28 094 zł | |
| 6 | 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ | 1 | 95 526 zł | |
| 7 | SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 143 282 zł | |
| 8 | Szpital Powiatowy w Sławnie | 1 | 609 336 zł | |
| 9 | SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie | 1 | 234 733 zł | |
| 10 | Szpital Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. | 1 | 54 594 zł |
Konkurenci Lit Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Lit Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Lit Sp. z o.o.: Urtica Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Salus International Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. ŚląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Salus International Sp. z o.o. — 173 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie śląskie.
- 1Salus International Sp. z o.o.173
- 2Urtica Sp. z o.o.162
- 3ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.145
- 4Anmar Sp. z o.o.95
- 5AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.85
- 6Bialmed Sp. z o.o.70
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. ZachodniopomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (88) na Medycyna i laboratorium na rynku zachodniopomorskie zdobyła firma Urtica Sp. z o.o..
- 1Urtica Sp. z o.o.88
- 2Bialmed Sp. z o.o.75
- 3Aesculap Chifa Sp. z o.o.62
- 4Salus International Sp. z o.o.46
- 5Zarys International Group Sp. z o.o. sp. k.43
- 6Citonet Szczecin Sp. z o.o.27
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. Kujawsko-PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (140) na Medycyna i laboratorium na rynku kujawsko-pomorskie zdobyła firma Urtica Sp. z o.o..
- 1Urtica Sp. z o.o.140
- 2Bialmed Sp. z o.o.85
- 3Asclepios S.A.78
- 4Aesculap Chifa Sp. z o.o.68
- 5ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa55
- 6Medan Sp. jawna Pawlak i s-ka45
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 19)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Lit Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Lit Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Szczecin. Firma wygrała łącznie 19 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Lit Sp. z o.o.?
Firma Lit Sp. z o.o. wygrała 19 przetargów o łącznej wartości 3 562 081 zł. Średnia wartość kontraktu to 187 478 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Lit Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH (2 zamówień).
Od kiedy Lit Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.08.2021, a najnowszy z 28.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Lit Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Lit Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Salus International Sp. z o.o., Urtica Sp. z o.o., ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.