MIND Małgorzata Stańczyk

Wykonawca publicznySmardzewNIP 7261425920Aktywny 2024–2026
10
Wygranych przetargów
3 123 569 zł
Łączna wartość
312 357 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci MIND Małgorzata Stańczyk w przetargach publicznych

MIND Małgorzata Stańczyk rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Hotelarstwo i gastronomia

woj. Łódzkie

Największą liczbę kontraktów (26) na Hotelarstwo i gastronomia na rynku łódzkie zdobyła firma BOSS Monika Bartnik.

  1. 1BOSS Monika Bartnik26
  2. 2Eco-Catering Sp. z o.o. sp. komandytowa23
  3. 3MAXI-FOOD USŁUGI GASTRONOMICZNE JAROSŁAW WIŚNIK11
  4. 4Karczma w Miłosnej Jolanta Fornowska11
  5. 5Event Media Group Sp. z o.o.10
  6. 6Elżbieta Łabuz Europa9
Wszystkie przetargi: Hotelarstwo i gastronomia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 10)

752 422,50 PLNHotelarstwo i gastronomia
9/ZP/2025/S Świadczenie usług cateringowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego.
15.01.2026ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
280 080,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
9/ZP/2025/S Świadczenie usług cateringowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego.
02.01.2026ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI
362 248,79 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie i dostawa obiadów dwudaniowych dla podopiecznych DDSW przygotowanie i dostawa całodob…
29.12.2025ZgierzMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. b…
152 005,28 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie i dostawa obiadów dwudaniowych dla podopiecznych Dziennego Domu "Senior-WIGOR" oraz p…
20.05.2025ZgierzMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. b…
68 138,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Przygotowanie i dostawa obiadów dwudaniowych dla podopiecznych Dziennego Domu "Senior-WIGOR" w Zgie…
02.01.2025ZgierzMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. b…
25 778,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Dostawa posiłków gotowych (cateringu) oraz serwisu kawowego dla uczestników projektu
04.07.2024ŁódźCentrum Rozwoju Edukacji Województa łód…
265 939,20 PLNHotelarstwo i gastronomia
Sukcesywne świadczenie usługi przygotowania i dostarczania posiłków (usługa cateringowa)
14.06.2024ŁódźREGIONALNA AGENCJA WSPIERANIA INWESTYCJ…
268 000,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Obsługa spotkań i posiedzeń związanych z pracami Sejmiku Województwa Łódzkiego, Młodzieżowego Sejmi…
08.05.2024ŁódźWojewództwo Łódzkie
76 530,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
Usługi cateringowe
16.04.2024ŁódźWojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
872 427,00 PLNHotelarstwo i gastronomia
24/ZP/2023/S Świadczenie usług cateringowych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego.
09.01.2024ŁódźUNIWERSYTET ŁÓDZKI

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma MIND Małgorzata Stańczyk startuje w przetargach publicznych?

Tak. MIND Małgorzata Stańczyk jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Smardzew. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma MIND Małgorzata Stańczyk?

Firma MIND Małgorzata Stańczyk wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 3 123 569 zł. Średnia wartość kontraktu to 312 357 zł.

Z kim najczęściej współpracuje MIND Małgorzata Stańczyk?

Najczęstszym zamawiającym jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu (3 zamówień).

Od kiedy MIND Małgorzata Stańczyk realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 09.01.2024, a najnowszy z 15.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla MIND Małgorzata Stańczyk w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy MIND Małgorzata Stańczyk to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Hotelarstwo i gastronomia w województwie łódzkie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BOSS Monika Bartnik, Eco-Catering Sp. z o.o. sp. komandytowa, MAXI-FOOD USŁUGI GASTRONOMICZNE JAROSŁAW WIŚNIK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.