MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu | 3 | 1 009 219 zł |
Konkurenci MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski w przetargach publicznych
MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Naprawy i konserwacja
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest TAURON Nowe Technologie S.A. — 66 wygranych zamówień na Naprawy i konserwacja w województwie dolnośląskie.
- 1TAURON Nowe Technologie S.A.66
- 2Siemens Healthcare Sp. z o. o.20
- 3AUTO-MATUNIN Sp. z o.o.10
- 4ELOS Sp. z o.o.8
- 5Centromedic Sp. z o.o.7
- 6Philips Polska Sp. z o.o.7
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 3)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski startuje w przetargach publicznych?
Tak. MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sułów. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski?
Firma MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 1 009 219 zł. Średnia wartość kontraktu to 336 406 zł.
Z kim najczęściej współpracuje MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski?
Najczęstszym zamawiającym jest Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu (3 zamówień).
Od kiedy MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.08.2023, a najnowszy z 01.12.2025.
Kto jest największą konkurencją dla MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy MAKS-TEL-BUD Piotr Mierzejowski to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Naprawy i konserwacja w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą TAURON Nowe Technologie S.A., Siemens Healthcare Sp. z o. o., AUTO-MATUNIN Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.