Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A.

Wykonawca publicznyWrocławNIP 8960000256Aktywny 2022–2026
10
Wygranych przetargów
17 058 510 zł
Łączna wartość
1 705 851 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. w przetargach publicznych

Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Media i energia

woj. Dolnośląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Tauron Dystrybucja S.A. — 73 wygranych zamówień na Media i energia w województwie dolnośląskie.

  1. 1Tauron Dystrybucja S.A.73
  2. 2Tauron Nowe Technologie S.A.5
  3. 3Energosystem Spółka z o.o.5
  4. 4PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.2
  5. 5Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi2
  6. 6Regionalne Centrum Sportowe Sp. z o. o.1
Wszystkie przetargi: Media i energia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 10)

1 945 370,17 PLNMedia i energia
Świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków z punktów nal…
10.07.2026WrocławZarząd Zieleni Miejskiej
15 393,59 PLNMedia i energia
Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków obiektu należącego do WIIH, mieszczącego się przy ul. M…
15.05.2026WrocławWojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlo…
4 994 000,00 PLNPaliwa i energia
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Ośrodków Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w la…
29.01.2026WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa – Stołeczne C…
1 710 120,00 PLNMedia i energia
Świadczenie usługi zaopatrzenia zbiorowego w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla obiektów A…
25.08.2025KrakówAkademia Kultury Fizycznej im. Bronisła…
6 500 000,00 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Zamówienie w trybie z wolnej ręki na "Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z pasa drogowego
27.01.2025WrocławZarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wroc…
200 607,12 PLNMedia i energia
“Dostawa wody pitnej i odprowadzanie ścieków z nieruchomości należących do Zakładu Narodowego im…
12.11.2024WrocławZakład Narodowy im. Ossolińskich
175 928,40 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Usługa odbioru wód opadowych i roztopowych będących skutkiem opadów atmosferycznych z powierzchni t…
10.09.2024WarszawaAgencja Mienia Wojskowego
50 972,20 PLNŚcieki, odpady, środowis…
Odbiór wód opadowych lub roztopowych pochodzących z powierzchni nieruchomości Sądu Rejonowego dla W…
15.04.2024WrocławSąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej w…
610 157,45 PLNMedia i energia
Usługa odprowadzenia ścieków i dostawy wody z nieruchomości MPRI.
08.03.2022WarszawaMiejskie Przedsiębiorstwo Realizacji In…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Wrocław. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Firma Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 17 058 510 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 705 851 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A.?

Najczęstszym zamawiającym jest Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. (1 zamówień).

Od kiedy Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.03.2022, a najnowszy z 10.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Miejskie Przedsiębiorstwo wodociągów i Kanalizacji S.A. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Media i energia w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Tauron Dystrybucja S.A., Tauron Nowe Technologie S.A., Energosystem Spółka z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.