MonterPlast Sp. zo.o.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5242783853Aktywny 2023–2025
11
Wygranych przetargów
2 549 527 zł
Łączna wartość
231 775 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

Konkurenci MonterPlast Sp. zo.o. w przetargach publicznych

MonterPlast Sp. zo.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Mazowieckie

Największą liczbę kontraktów (246) na Roboty budowlane na rynku mazowieckie zdobyła firma DROG-BET Marcin Głuchowski.

  1. 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
  2. 2STRABAG Sp. z o.o.175
  3. 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
  4. 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
  5. 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
  6. 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 11)

8 917,97 PLNRoboty budowlane
Roboty budowalne w zakresie remontu pokoi Oddziału Administracyjnego
17.12.2025WarszawaSĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WAR…
162 406,52 PLNRoboty budowlane
Roboty budowalne w zakresie remontu pokoi XVIII Wydziału Gospodarczego
13.11.2025WarszawaSĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WAR…
202 716,36 PLNRoboty budowlane
Roboty budowalne w zakresie remontu pokoi IX Wydziału Gospodarczego
13.11.2025WarszawaSĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WAR…
195 206,83 PLNRoboty budowlane
Roboty budowalne w zakresie remontu pokoi VIII Wydziału Gospodarczego
13.11.2025WarszawaSĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WAR…
195 716,40 PLNRoboty budowlane
Prace malarskie w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach przy ul. Staszica 2 or…
21.08.2025Łomianki DolneIntegracyjne Centrum Dydaktyczno-Sporto…
356 363,68 PLNRoboty budowlane
Prace remontowe związane ze zmianą sposobu użytkowania 4 pomieszczeń mieszkalnych na pomieszczenia…
21.10.2024Łomianki DolneIntegracyjne Centrum Dydaktyczno-Sporto…
542 485,25 PLNRoboty budowlane
Wykonanie modernizacji pomieszczeń magazynowych w budynku pawilonu VB na terenie SZPZOZ im. Dzieci …
25.09.2024Dziekanów LeśnySamodzielny Zespół Publicznych Zakładów…
306 045,13 PLNRoboty budowlane
Prace malarskie w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym w Łomiankach oraz jednostkach oświato…
05.08.2024Łomianki DolneIntegracyjne Centrum Dydaktyczno-Sporto…
168 081,84 PLNRoboty budowlane
Roboty budowalne w zakresie remontu 10 pokoi biurowych położonych na III piętrze w budynku Sądu Rej…
19.12.2023WarszawaSĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WAR…
222 167,23 PLNRoboty budowlane
Prace malarskie ścian wewnętrznych w części A budynku C/ZUS.
07.08.2023WarszawaZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
189 420,00 PLNRoboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT MALARSKICH POMIESZCZEŃ W BUDYNKACH SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE
14.04.2023WarszawaSąd Okręgowy w Warszawie

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma MonterPlast Sp. zo.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. MonterPlast Sp. zo.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 11 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma MonterPlast Sp. zo.o.?

Firma MonterPlast Sp. zo.o. wygrała 11 przetargów o łącznej wartości 2 549 527 zł. Średnia wartość kontraktu to 231 775 zł.

Z kim najczęściej współpracuje MonterPlast Sp. zo.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest SĄD REJONOWY DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W WARSZAWIE (5 zamówień).

Od kiedy MonterPlast Sp. zo.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.04.2023, a najnowszy z 17.12.2025.

Kto jest największą konkurencją dla MonterPlast Sp. zo.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy MonterPlast Sp. zo.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.