nFlo Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urząd Ochrony Danych Osobowych | 6 | 2 705 364 zł | |
| 2 | GMINA POŁANIEC | 2 | 513 107 zł | |
| 3 | GMINA OSIEK JASIELSKI | 2 | 160 318 zł | |
| 4 | MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY IM. ANTONINY I JANA ŻABIŃSKICH W WARSZAWIE | 2 | 621 052 zł | |
| 5 | Gmina Izabelin | 1 | 920 040 zł | |
| 6 | Biblioteka Kraków | 1 | 122 361 zł | |
| 7 | WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY | 1 | 28 167 zł | |
| 8 | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji | 1 | 1 611 624 zł | |
| 9 | GMINA OSIECZNICA | 1 | 164 820 zł | |
| 10 | Gmina Stegna | 1 | 315 188 zł |
Konkurenci nFlo Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że nFlo Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 2 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z nFlo Sp. z o.o.: Paweł Owczarzak EUPOL, Decsoft S.A., A.P.N. PROMISE S.A..
Konkurenci w branży Oprogramowanie
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (55) na Oprogramowanie na rynku mazowieckie zdobyła firma Paweł Owczarzak EUPOL.
- 1Paweł Owczarzak EUPOL55
- 2Decsoft S.A.52
- 3A.P.N. PROMISE S.A.42
- 4P&P Solutions Sp. z o.o.34
- 5Crayon Poland Sp. z o.o.33
- 6INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o.31
Konkurenci w branży Telekomunikacja
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (20) na Telekomunikacja na rynku mazowieckie zdobyła firma Mobile City Bartosz Nosinski.
- 1Mobile City Bartosz Nosinski20
- 2AXIANS IT SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.14
- 3COMP S.A.14
- 4Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.13
- 5Perfect Displays Sp. z o.o.13
- 6NTT Poland Sp. z o.o.13
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 18)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma nFlo Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. nFlo Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 18 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma nFlo Sp. z o.o.?
Firma nFlo Sp. z o.o. wygrała 18 przetargów o łącznej wartości 7 162 040 zł. Średnia wartość kontraktu to 397 891 zł.
Z kim najczęściej współpracuje nFlo Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych (6 zamówień).
Od kiedy nFlo Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 20.07.2022, a najnowszy z 16.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla nFlo Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy nFlo Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Oprogramowanie w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Paweł Owczarzak EUPOL, Decsoft S.A., A.P.N. PROMISE S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.