NZOZ VANMED

Wykonawca publicznyOświęcimAktywny 2026
1
Wygranych przetargów
1 324 080 zł
Łączna wartość
1 324 080 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu1100%1 324 080

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

1 324 080,00 PLNUsługi transportowe
ŚWIADCZENIE USŁUGI TRANSPORTU SANITARNEGO
21.09.2026OświęcimZespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma NZOZ VANMED startuje w przetargach publicznych?

Tak. NZOZ VANMED jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Oświęcim. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma NZOZ VANMED?

Firma NZOZ VANMED wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 1 324 080 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 324 080 zł.

Z kim najczęściej współpracuje NZOZ VANMED?

Najczęstszym zamawiającym jest Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu (1 zamówień).

Od kiedy NZOZ VANMED realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.09.2026, a najnowszy z 21.09.2026.

Wygrane przetargi NZOZ VANMED — statystyki i wartość