PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo | 5 | 2 566 684 zł | |
| 2 | BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej | 3 | 154 796 zł |
Konkurenci PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w przetargach publicznych
Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ: BYŚ Wojciech Byśkiniewicz, Emka S.A., PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK.
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (107) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku mazowieckie zdobyła firma BYŚ Wojciech Byśkiniewicz.
- 1BYŚ Wojciech Byśkiniewicz107
- 2Emka S.A.81
- 3PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK53
- 4AG-COMPLEX Sp. z o.o.52
- 5REMONDIS Sp. z o.o.51
- 6Polsuper sp. z o.o.36
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest FBSerwis Wrocław Sp. z o.o. — 30 wygranych zamówień na Ścieki, odpady, środowisko w województwie dolnośląskie.
- 1FBSerwis Wrocław Sp. z o.o.30
- 2Vaco Pure Sp. z o.o.23
- 3KM MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O.22
- 4EMKA s.a.20
- 5Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o.18
- 6Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.15
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 8)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ startuje w przetargach publicznych?
Tak. PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
Firma PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 2 721 480 zł. Średnia wartość kontraktu to 340 185 zł.
Z kim najczęściej współpracuje PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (5 zamówień).
Od kiedy PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.11.2021, a najnowszy z 26.03.2026.
Kto jest największą konkurencją dla PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BYŚ Wojciech Byśkiniewicz, Emka S.A., PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SOS BARWIT BARBARA JAKUBCZAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.