Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA | 5 | 2 722 697 zł | |
| 2 | ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W CZĘSTOCHOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 2 | 319 255 zł | |
| 3 | Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie | 1 | 293 000 zł | |
| 4 | Gmina Konopiska | 1 | 186 677 zł | |
| 5 | CZĘSTOCHOWSKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W CZĘSTOCHOWIE | 1 | 159 900 zł | |
| 6 | POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA | 1 | 442 800 zł | |
| 7 | Zakład Karny w Kluczborku | 1 | 436 650 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ w przetargach publicznych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ŚląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest DROGRÓD Szymon Tetla — 203 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie śląskie.
- 1DROGRÓD Szymon Tetla203
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.108
- 3P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika97
- 4DROGOPOL sp. z o.o.73
- 5Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.69
- 6HUCZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.58
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 12)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Częstochowa. Firma wygrała łącznie 12 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ?
Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ wygrała 12 przetargów o łącznej wartości 4 560 980 zł. Średnia wartość kontraktu to 380 082 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ?
Najczęstszym zamawiającym jest GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA (5 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.06.2021, a najnowszy z 30.03.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MONTER" GRZEGORZ WĄSOWICZ to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROGRÓD Szymon Tetla, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.