Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Karny w Płocku | 3 | 567 219 zł | |
| 2 | Powiat Płocki | 3 | 625 752 zł |
Konkurenci Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna w przetargach publicznych
Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Żywność i napoje
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (197) na Żywność i napoje na rynku mazowieckie zdobyła firma Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko.
- 1Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko197
- 2Gobarto S.A.108
- 3Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.48
- 4Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA47
- 5INTER-MLECZ SP. Z O.O.41
- 6Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o.41
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 6)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna startuje w przetargach publicznych?
Tak. Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Bielsk. Firma wygrała łącznie 6 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna?
Firma Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 1 192 971 zł. Średnia wartość kontraktu to 198 829 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna?
Najczęstszym zamawiającym jest Zakład Karny w Płocku (3 zamówień).
Od kiedy Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.12.2022, a najnowszy z 02.01.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy Spółka Jawna to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Żywność i napoje w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Hurt i Detal Artykuły Spożywczo-Rolne Anna Siekierko, Gobarto S.A., Almax-Dystrybucja Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.