Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burmistrz Siechnic | 37 | 52 499 821 zł | |
| 2 | Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu | 16 | 15 072 141 zł | |
| 3 | URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU | 2 | 409 817 zł | |
| 4 | Powiat Wrocławski | 2 | 422 628 zł | |
| 5 | GMINA OLEŚNICA | 2 | 4 621 061 zł | |
| 6 | Gmina Miasto Oława | 2 | 3 772 333 zł | |
| 7 | Gmina Siechnice | 2 | 23 769 068 zł | |
| 8 | Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu | 2 | 1 603 080 zł | |
| 9 | Gmina Kobierzyce | 2 | 7 466 775 zł | |
| 10 | Zarząd Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie | 1 | 587 922 zł |
Konkurenci Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna w przetargach publicznych
Działalność firmy Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o., Berger Bau Polska Sp. z o.o., Rotomat Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. — 104 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie dolnośląskie.
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.104
- 2Berger Bau Polska Sp. z o.o.99
- 3Rotomat Sp. z o.o.86
- 4Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.77
- 5ATTIS Tomasz Obrzut75
- 6ASB Budownictwo Sebastian Augustyn48
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. DolnośląskieLiderem w kategorii Architektura i inżynieria w regionie dolnośląskie jest Biuro Inżynierskie Via Regia Sp. z o.o. z wynikiem 28 wygranych postępowań.
- 1Biuro Inżynierskie Via Regia Sp. z o.o.28
- 2PBW Inżynieria sp. z o.o.25
- 3DROGTIM Adam Pawłucki21
- 4Przedsiębiorstwo „Inwestbud” Sp. z o.o.13
- 5CREOPROJECT sp. z o.o.11
- 6Biprogeo-Projekt Sp. z o.o.11
Konkurenci w branży Logistyka
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Karoten Sławomir Marchewski — 14 wygranych zamówień na Logistyka w województwie dolnośląskie.
- 1Karoten Sławomir Marchewski14
- 2CRISTAL TRAVELNET Sp. z o.o.12
- 3BIURO TURYSTYCZNE SKAUT TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ11
- 4GMSYNERGY Sp. z o.o.6
- 5Sun&More sp. Z o.o.5
- 6IJOT Sp. z o. o.5
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 76)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna startuje w przetargach publicznych?
Tak. Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Żerniki Wrocławskie. Firma wygrała łącznie 76 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna?
Firma Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna wygrała 76 przetargów o łącznej wartości 121 587 979 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 599 842 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna?
Najczęstszym zamawiającym jest Burmistrz Siechnic (37 zamówień).
Od kiedy Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.04.2021, a najnowszy z 14.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Plus Inwest P. Żygadło Sp. Jawna to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o., Berger Bau Polska Sp. z o.o., Rotomat Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.