Zespół Szkół Technicznych

Wykonawca publicznyMalborkNIP 5792252374Aktywny 2022–2026
8
Wygranych przetargów
1 048 864 zł
Łączna wartość
131 108 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1MIASTO MALBORK8100%1 048 864

Konkurenci Zespół Szkół Technicznych w przetargach publicznych

Zespół Szkół Technicznych rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Edukacja i szkolenia

woj. Pomorskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński — 21 wygranych zamówień na Edukacja i szkolenia w województwie pomorskie.

  1. 1O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński21
  2. 2STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz20
  3. 3Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.17
  4. 4Centrum Rozwoju Małego Dziecka Kolorowy Zakątek Anna Lesnau13
  5. 5PROCAD SA12
  6. 6BELFER KURSY I SZKOLENIA Lidia Mączkowska11
Wszystkie przetargi: Edukacja i szkolenia

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Zespół Szkół Technicznych startuje w przetargach publicznych?

Tak. Zespół Szkół Technicznych jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Malbork. Firma wygrała łącznie 8 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Zespół Szkół Technicznych?

Firma Zespół Szkół Technicznych wygrała 8 przetargów o łącznej wartości 1 048 864 zł. Średnia wartość kontraktu to 131 108 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Zespół Szkół Technicznych?

Najczęstszym zamawiającym jest MIASTO MALBORK (8 zamówień).

Od kiedy Zespół Szkół Technicznych realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 02.02.2022, a najnowszy z 27.02.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Zespół Szkół Technicznych w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Zespół Szkół Technicznych to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Edukacja i szkolenia w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński, STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.