Projektanci Kariery Dawid Seifert

Wykonawca publicznyOpoleNIP 7541769135Aktywny 2024
1
Wygranych przetargów
43 296 zł
Łączna wartość
43 296 zł
Średnia wartość
2024
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU1100%43 296

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

43 296,00 PLNUsługi biznesowe i prawne
Świadczenie pomocy prawnej pracodawcom zatrudniającym lub zamierzającym zatrudnić obywateli państw …
29.01.2024OpoleWOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Projektanci Kariery Dawid Seifert startuje w przetargach publicznych?

Tak. Projektanci Kariery Dawid Seifert jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Opole. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Projektanci Kariery Dawid Seifert?

Firma Projektanci Kariery Dawid Seifert wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 43 296 zł. Średnia wartość kontraktu to 43 296 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Projektanci Kariery Dawid Seifert?

Najczęstszym zamawiającym jest WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU (1 zamówień).

Od kiedy Projektanci Kariery Dawid Seifert realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.01.2024, a najnowszy z 29.01.2024.

Wygrane przetargi Projektanci Kariery Dawid Seifert — statystyki i wartość