Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie | 5 | 6 034 443 zł | |
| 2 | Powiat Międzychodzki | 5 | 25 139 251 zł | |
| 3 | MIĘDZYGMINNY ZWIĄZEK GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI "ODRA-NYSA-BÓBR" | 4 | 6 752 806 zł | |
| 4 | Celowy Związek Gmin SGO5 | 4 | 3 740 075 zł | |
| 5 | GMINA MIĘDZYCHÓD | 3 | 2 389 423 zł | |
| 6 | GMINA BARLINEK | 2 | 1 757 696 zł | |
| 7 | GMINA KWILCZ | 2 | 13 847 435 zł | |
| 8 | GMINA SŁOŃSK | 2 | 1 916 962 zł | |
| 9 | GMINA DĘBNO | 1 | 12 238 522 zł | |
| 10 | PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 1 | 3 980 000 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.: STRABAG SP. Z O.O., POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A., Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. WielkopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz — 137 wygranych zamówień na Roboty budowlane w województwie wielkopolskie.
- 1Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz137
- 2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.110
- 3COLAS Polska Sp. z o.o.83
- 4KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI81
- 5STRABAG SP. Z O.O.70
- 6POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.61
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. LubuskieNajwiększą liczbę kontraktów (102) na Roboty budowlane na rynku lubuskie zdobyła firma Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o..
- 1Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o.102
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ83
- 3EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA77
- 4Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.53
- 5KAMIX Kamil Tołkacz29
- 6DROGBUD Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.27
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ZachodniopomorskieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie zachodniopomorskie jest STRABAG Sp. z o.o. z wynikiem 140 wygranych postępowań.
- 1STRABAG Sp. z o.o.140
- 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
- 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
- 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
- 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
- 6ONDE S.A.53
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 39)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kamionna. Firma wygrała łącznie 39 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.?
Firma Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. wygrała 39 przetargów o łącznej wartości 99 557 019 zł. Średnia wartość kontraktu to 2 552 744 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie (5 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.07.2021, a najnowszy z 24.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A., COLAS Polska Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.