PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK

Wykonawca publicznyChorzówNIP 6270001159Aktywny 2021–2026
14
Wygranych przetargów
2 322 326 zł
Łączna wartość
165 880 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK w przetargach publicznych

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Żywność i napoje

woj. Śląskie

Liderem w kategorii Żywność i napoje w regionie śląskie jest Piekarnia Antoni Kupny z wynikiem 157 wygranych postępowań.

  1. 1Piekarnia Antoni Kupny157
  2. 2PPHU Zakład Masarski s.c. Stanisław, Henryka Ośliźlok137
  3. 3Silezaur Tomasz Rulka101
  4. 4Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI92
  5. 5PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska64
  6. 6Andrzej Burakowski58
Wszystkie przetargi: Żywność i napoje

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 14)

467 727,62 PLNŻywność i napoje
Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Internatu w roku 2026
13.01.2026GliwiceZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-INFORMATYCZNYCH…
130 623,71 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 42 im. Ziemi Bytomskiej w Bytomiu
10.12.2025BytomSzkoła Podstawowa nr 42 im. Ziemi Bytom…
125 338,70 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby SZkoły Podstawowej nr 47 w Bytomiu
29.01.2025BytomSzkoła Podstawowa nr 47
114 838,17 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności w roku 2025,na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu.
09.01.2025BytomSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM.MARII KONOPN…
175 041,65 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 42 im. Ziemi Bytomskiej w Bytomiu
10.12.2024BytomSzkoła Podstawowa nr 42 im. Ziemi Bytom…
109 506,58 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności w roku 2024, na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu.
22.02.2024BytomSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM.MARII KONOPN…
116 065,47 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 47 w Bytomiu
17.01.2024BytomSzkoła Podstawowa nr 47
207 922,93 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 36 w Bytomiu
03.01.2024BytomSzkoła Podstawowa Nr 36 w Bytomiu
77 219,54 PLNŻywność i napoje
Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 w 2024 roku
15.12.2023BytomPrzedszkole Miejskie Integracyjne Nr 8
116 507,30 PLNŻywność i napoje
(2)Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Gliwicach w roku…
12.11.2023GliwiceZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GLIW…
321 051,95 PLNŻywność i napoje
Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 17 w Gliwicach w roku s…
28.09.2023GliwiceZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17
136 160,92 PLNŻywność i napoje
Dostawa żywności na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 47 w Bytomiu
17.01.2023BytomSzkoła Podstawowa nr 47
142 138,31 PLNRolnictwo i hodowla
Cykliczna dostawa żywności na potrzeby MOPR w Zabrzu oraz na potrzeby projektów „CWR” „PAL dla dzie…
27.12.2021ZabrzeMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W ZABRZU
82 183,02 PLNRolnictwo i hodowla
Cykliczna dostawa żywności na potrzeby MOPR w Zabrzu oraz na potrzeby uczestników projektu „Centrum…
19.08.2021ZabrzeMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W ZABRZU

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK startuje w przetargach publicznych?

Tak. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Chorzów. Firma wygrała łącznie 14 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK?

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK wygrała 14 przetargów o łącznej wartości 2 322 326 zł. Średnia wartość kontraktu to 165 880 zł.

Z kim najczęściej współpracuje PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK?

Najczęstszym zamawiającym jest Szkoła Podstawowa nr 47 (3 zamówień).

Od kiedy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.08.2021, a najnowszy z 13.01.2026.

Kto jest największą konkurencją dla PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAPI JOACHIM PIONTEK to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Żywność i napoje w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Piekarnia Antoni Kupny, PPHU Zakład Masarski s.c. Stanisław, Henryka Ośliźlok, Silezaur Tomasz Rulka. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.