Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miasto i Gmina Sztum | 24 | 10 534 699 zł | |
| 2 | Gmina Sztum | 2 | 1 234 180 zł |
Konkurenci Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 3 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o.: ELWOZ ECO Sp. z o.o., Jantar 2 Sp. z o.o., Citonet-Pomorski Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Ścieki, odpady, środowisko
woj. PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (98) na Ścieki, odpady, środowisko na rynku pomorskie zdobyła firma ELWOZ ECO Sp. z o.o..
- 1ELWOZ ECO Sp. z o.o.98
- 2Jantar 2 Sp. z o.o.28
- 3PreZero Service Północ Sp. z o.o.17
- 4Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska16
- 5Port Service Sp. z o.o.15
- 6Atut sp. z o.o.15
Konkurenci w branży Ogrodnictwo i rolnictwo
woj. PomorskieLiderem w kategorii Ogrodnictwo i rolnictwo w regionie pomorskie jest ASCENT Marcin Borowicz z wynikiem 17 wygranych postępowań.
- 1ASCENT Marcin Borowicz17
- 2DENDROLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ11
- 3Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław9
- 4Zakład Usług Leśnych Paweł Godlewski8
- 5Mateusz Świs8
- 6WOLF TRACK Jarosław Wrosz8
Konkurenci w branży Inne usługi
woj. PomorskieLiderem w kategorii Inne usługi w regionie pomorskie jest Citonet-Pomorski Sp. z o.o. z wynikiem 20 wygranych postępowań.
- 1Citonet-Pomorski Sp. z o.o.20
- 2Hollywood Textile Service Sp. z o.o.16
- 3Ecopral Spółka Jawna Klein, Kosecki8
- 4Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zieleń Sp. z o.o.5
- 5Firma Handlowo Usługowa "Wrzos" Barbara Mańko5
- 6Pralnia CICHOWSCY Łukasz Cichowski5
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 26)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Sztum. Firma wygrała łącznie 26 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o.?
Firma Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. wygrała 26 przetargów o łącznej wartości 11 768 879 zł. Średnia wartość kontraktu to 452 649 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Miasto i Gmina Sztum (24 zamówień).
Od kiedy Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 09.03.2021, a najnowszy z 28.04.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Ścieki, odpady, środowisko w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą ELWOZ ECO Sp. z o.o., Jantar 2 Sp. z o.o., PreZero Service Północ Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.