REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urząd Gminy Zabierzów | 8 | 625 480 zł | |
| 2 | Gmina Niepołomice | 4 | 1 325 272 zł | |
| 3 | Gmina Miejska Głogów | 3 | 580 304 zł | |
| 4 | Gmina Sławków | 2 | 356 055 zł | |
| 5 | Gmina Zabierzów | 1 | 203 349 zł | |
| 6 | ZARZĄD TRANSPORTU PUBLICZNEGO W KRAKOWIE | 1 | 274 315 zł |
Konkurenci REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o.: Asseco Poland S.A., Paweł Owczarzak EUPOL, AB Systems sp. z o.o..
Konkurenci w branży Oprogramowanie
woj. MałopolskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Paweł Owczarzak EUPOL — 23 wygranych zamówień na Oprogramowanie w województwie małopolskie.
- 1Paweł Owczarzak EUPOL23
- 2AB Systems sp. z o.o.19
- 3IT Business Group Sp. z o.o.13
- 4NTT Poland Sp. z o.o.11
- 5MADKOM Spółka Akcyjna10
- 6Crayon Poland Sp. z o.o.9
Konkurenci w branży Informatyka
woj. MałopolskieNajwiększą liczbę kontraktów (46) na Informatyka na rynku małopolskie zdobyła firma Asseco Poland S.A..
- 1Asseco Poland S.A.46
- 2SoftMed Sp. z o.o.10
- 3Województwo Małopolskie10
- 4Apius Technologies SA8
- 5COMPUGROUP MEDICAL POLSKA Sp. z o.o.7
- 6EXNIT Sp. z o.o.6
Konkurenci w branży Informatyka
woj. DolnośląskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Asseco Poland S.A. — 21 wygranych zamówień na Informatyka w województwie dolnośląskie.
- 1Asseco Poland S.A.21
- 2Simple S.A.19
- 3Kamsoft S.A.14
- 4COIG S.A.12
- 5Comp Spółka Akcyjna12
- 6REKORD SI sp. z o.o.9
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 19)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kraków. Firma wygrała łącznie 19 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?
Firma REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. wygrała 19 przetargów o łącznej wartości 3 364 775 zł. Średnia wartość kontraktu to 177 093 zł.
Z kim najczęściej współpracuje REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Urząd Gminy Zabierzów (8 zamówień).
Od kiedy REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 21.09.2021, a najnowszy z 03.02.2026.
Kto jest największą konkurencją dla REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy REKORD Kraków Systemy Informatyczne Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Oprogramowanie w województwie małopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Paweł Owczarzak EUPOL, AB Systems sp. z o.o., IT Business Group Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.