SARTORIUS POLAND Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyKostrzynNIP 7822446263Aktywny 2022–2026
17
Wygranych przetargów
5 920 070 zł
Łączna wartość
348 239 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Na podstawie wygranych przetargów zidentyfikowaliśmy 2 kluczowe obszary rynku, w których SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. aktywnie konkuruje z innymi wykonawcami.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z SARTORIUS POLAND Sp. z o.o.: Altium International Sp. z o.o., Spectro-Lab Sp. z o.o., Donserv Wojciech Kaca.

Konkurenci w branży Sprzęt laboratoryjny

woj. Mazowieckie

Największą liczbę kontraktów (25) na Sprzęt laboratoryjny na rynku mazowieckie zdobyła firma Spectro-Lab Sp. z o.o..

  1. 1Spectro-Lab Sp. z o.o.25
  2. 22 Photons Adam Jurczuk25
  3. 3Altium International Sp. z o.o.25
  4. 4Donserv Wojciech Kaca24
  5. 5MERAZET SPÓŁKA AKCYJNA23
  6. 6WITKO Sp. z o.o.21
Wszystkie przetargi: Sprzęt laboratoryjny

Konkurenci w branży Sprzęt laboratoryjny

woj. Wielkopolskie

Największą liczbę kontraktów (10) na Sprzęt laboratoryjny na rynku wielkopolskie zdobyła firma Altium International Sp. z o.o..

  1. 1Altium International Sp. z o.o.10
  2. 2„SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna9
  3. 3Spectro-Lab Sp. z o.o.8
  4. 4MERAZET Spółka Akcyjna8
  5. 5Donserv Wojciech Kaca7
  6. 6Cine Project Polska Sp. z o.o.6
Wszystkie przetargi: Sprzęt laboratoryjny

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 17)

201 348,45 PLNMedycyna i laboratorium
Sukcesywna dostawa zestawów do hodowli, kontroli mikrobiologicznej i testów cytotoksycznych – 4 pa…
29.04.2026WrocławINSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADC…
7 700,00 PLNSprzęt laboratoryjny
Zakup systemu Incucyte® S3 HD/2CLR wraz z modułami specjalistycznymi dla Centrum NanoBioMedycznego
24.03.2026PoznańUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poz…
14 125,00 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
23.01.2026WarszawaWarszawski Uniwersytet Medyczny
465 365,85 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa urządzenia do hodowli, obrazowania i przyżyciowego monitorowania odpowiedzi komórek nowotwo…
03.12.2025PoznańUniwersytet Medyczny im. Karola Marcink…
141 000,00 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa oraz instalacja interferometru do pomiarów na biowarstwach dla Centrum Badań Molekularnych …
28.10.2025ŁódźCentrum Badań Molekularnych i Makromole…
1 515 360,00 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa aparatury badawczo - pomiarowej do utworzenia stanowiska pomiarowego techniką rezonansu pla…
12.09.2025WarszawaInstytut Biocybernetyki i Inżynierii Bi…
21 774,69 PLNSprzęt laboratoryjny
„Dostawa urządzeń chłodniczych oraz wagi z drukarką w podziale na 3 części”
25.08.2025OtwockNarodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrode…
388 387,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem aparatu do pomiaru oddziaływania pomiędzy makrocząsteczkami w…
25.04.2025PoznańUniwersytet Medyczny im. Karola Marcink…
10 270,50 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa 2 szt. wag laboratoryjnych dla WEiP - DE-dzp.272-323/24
06.12.2024KrakówAkademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisła…
12 280,32 PLNSprzęt laboratoryjny
Kompleksowe zaopatrzenie laboratorium PSSE w Zielonej Górze
27.02.2024Zielona GóraPowiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologi…
653 331,23 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa automatycznego systemu do przyżyciowego obrazowania komórek
27.12.2023WrocławUNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
179 993,37 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa komparatora masy
31.10.2023GdańskOkręgowy Urząd Miar w Gdańsku
620 669,17 PLNSprzęt laboratoryjny
System do obrazowania i analizy komórek w czasie rzeczywistym
24.10.2023WrocławPOLITECHNIKA WROCŁAWSKA
876 124,82 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa aparatu do przyżyciowej analizy komórek.
21.06.2023PoznańWIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
277 939,10 PLNSprzęt laboratoryjny
dostawa aparatury laboratoryjnej wraz z przeprowadzeniem szkolenia aparaturowego dla studentów I st…
22.03.2023PoznańUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poz…
497 346,00 PLNSprzęt laboratoryjny
„Dostawa urządzenia do pomiarów parametrów kinetycznych oddziaływania białek z ligandami”
14.03.2022WarszawaUniwersytet Warszawski

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Kostrzyn. Firma wygrała łącznie 17 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma SARTORIUS POLAND Sp. z o.o.?

Firma SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. wygrała 17 przetargów o łącznej wartości 5 920 070 zł. Średnia wartość kontraktu to 348 239 zł.

Z kim najczęściej współpracuje SARTORIUS POLAND Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2 zamówień).

Od kiedy SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 14.03.2022, a najnowszy z 29.04.2026.

Kto jest największą konkurencją dla SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Sprzęt laboratoryjny w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Spectro-Lab Sp. z o.o., 2 Photons Adam Jurczuk, Altium International Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.

Wygrane przetargi SARTORIUS POLAND Sp. z o.o. i konkurenci