Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j.

Wykonawca publicznyLipnoNIP 8930000665Aktywny 2021–2026
17
Wygranych przetargów
52 685 882 zł
Łączna wartość
3 099 170 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Miasta Lipna423,5%14 442 709
2Gmina Tłuchowo317,6%7 360 151
3MIASTO I GMINA SKĘPE317,6%5 020 050
4GMINA BRZUZE317,6%5 638 504
5Gmina Mochowo211,8%1 065 935
6POWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI15,9%3 381 405
7PUK TPO Sp. z o.o.15,9%15 777 128

Konkurenci Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. w przetargach publicznych

Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Kujawsko-Pomorskie

Liderem w kategorii Roboty budowlane w regionie kujawsko-pomorskie jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych spółka z o.o. z wynikiem 93 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo Robót Drogowych spółka z o.o.93
  2. 2STRABAG Sp. z o.o.61
  3. 3Kowalski Budownictwo Sp. z o.o.57
  4. 4Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „INODROG” Sp. z o.o.57
  5. 5UNITRAK Sp. z o.o.56
  6. 6Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.53
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 17)

2 057 777,66 PLNRoboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej w Gminie Brzuze
14.07.2026BrzuzeGMINA BRZUZE
1 994 990,52 PLNRoboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Parku Miejskiego w Lipnie – II etap
19.03.2025LipnoGmina Miasta Lipna
492 000,00 PLNRoboty budowlane
Rewitalizacja i zagospodarowanie terenu położonego w miejscowości Wioska – II etap
02.12.2024SkępeMIASTO I GMINA SKĘPE
1 580 550,00 PLNRoboty budowlane
Rewitalizacja i zagospodarowanie terenu położonego w miejscowości Wioska – III etap
27.11.2024SkępeMIASTO I GMINA SKĘPE
1 091 162,72 PLNRoboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie gminy Brzuze
15.10.2024BrzuzeGMINA BRZUZE
2 489 564,11 PLNRoboty budowlane
Budowa infrastruktury sportowej w miejscowości popegeerowskiej Ugoszcz
29.03.2024BrzuzeGMINA BRZUZE
505 721,25 PLNRoboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Cieślin, gmina Mochowo
10.10.2023MochowoGmina Mochowo
560 213,57 PLNRoboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w m. Ligowo, gmina Mochowo
06.10.2023MochowoGmina Mochowo
409 458,85 PLNRoboty budowlane
Budowa bieżni służących do rekreacji w Tłuchowie przy ul. Szkolnej
18.07.2023TłuchowoGmina Tłuchowo
2 947 500,00 PLNRoboty budowlane
Rewitalizacja i zagospodarowanie terenu położonego w miejscowości Wioska
06.07.2023SkępeMIASTO I GMINA SKĘPE
5 535 000,00 PLNRoboty budowlane
Utworzenie stref rekreacyjno-sportowych na terenie Miasta Lipna
21.03.2023LipnoGmina Miasta Lipna
3 250 275,00 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa wraz z przebudową stadionu gminnego w Tłuchowie
29.08.2022TłuchowoGmina Tłuchowo
5 032 565,70 PLNRoboty budowlane
Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lipnie o budynek hali sportowej
18.11.2021LipnoGmina Miasta Lipna
3 381 404,64 PLNRoboty budowlane
„Budowa budynku Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Golubiu-Dobrzyniu”
29.09.2021Golub-DobrzyńPOWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Lipno. Firma wygrała łącznie 17 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j.?

Firma Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. wygrała 17 przetargów o łącznej wartości 52 685 882 zł. Średnia wartość kontraktu to 3 099 170 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miasta Lipna (4 zamówień).

Od kiedy Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.09.2021, a najnowszy z 14.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy sp.j. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie kujawsko-pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Przedsiębiorstwo Robót Drogowych spółka z o.o., STRABAG Sp. z o.o., Kowalski Budownictwo Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.